Victoria Beckham kłamie

Victoria oszukuje swoje dzieci, mówiąc im, że nadal występuje ze Spice Girls.
/ 02.11.2006 11:36
luz1.jpgVictoria, mama trzech synów - 7-letniego Brooklyna, 4-letniego Romeo i rocznego Cruza nie mogła się pochwalić przed dziećmi żadną pracą, dlatego pokazała im film „Spice Girls: The Movie”.

Znana jako Posh Spice, Victoria nie miała serca powiedzieć synom prawdy o tym, że zespół, w którym śpiewała, już nie istnieje.

Victoria powiedziała w wywiadzie dla Radio 1: „Pokazałam dzieciom »Spice Girls: The Movie«, ponieważ, jak byliśmy w Hiszpani, ciągle mówiono o piłce nożnej i o ich tacie i w końcu chłopcy spytali, »Mamo, a co Ty w ogóle robisz?« Wzięłam więc płytę z filmem i pokazałam im go. Następnego dnia, kiedy wyszłam z domu i wróciłam wieczorem, Romeo podbiegł do mnie i powiedział, »Mamusiu, czy dzisiaj pracowałaś ze Spice Girls?« Nie mogłam mu wyznać prawdy, dlatego powiedziałam, »Tak, mamusia dzisiaj pracowała ze Spice Girls«. Na to Romeo spytał, »I prowadziłaś autobus?«”

W związku z tymi kłamstwami Victoria zaczęła rozważać możliwość reaktywacji Spice Girls, razem z Mel C, Mel B, Emmą Bunton i Geri Halliwell. Nie jest jednak przekonana, czy umiałaby powrócić na scenę.

Małgosia Kosiba