Andziaks szuka sukni ślubnej w luksusowych salonach: „Ciężko było, nic nie znalazłam”

Blogerka wyznała, że znalezienie idealnej kreacji ślubnej w dziesiątkach butików dla panien młodych, okazało się być dla niej zadaniem niemożliwym.
/ 13.04.2022 16:11

Andziaks to blogerka, która umiejętnie zapracowała na popularność i fortunę dzięki działalności influencerskiej w mediach społecznościowych. Angelika Zając, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko internetowej celebrytki, regularnie dzieli się z fanami najdrobniejszymi detalami swojego życia prywatnego włącznie z wideo z porodu swojej córki. 

Wielkimi krokami zbliża się teraz ślub Andziaks, którego szczegóły również z pewnością będą dostepne na jej profilu. Jesteście ciekawi?

Andziaks o swoim ślubie

Przygotowania do ślubu są dla blogerki bardzo stresujące, ponieważ, jak sama powiedziała, nawiedzają ją koszmary o tym, że jej wedding plannerka nie dojedzie, a suknia nie będzie gotowa.

Zając potwierdziła także, że na jej weselu bawić się będzie 150 gości, a o oprawę muzyczną zadbają dwa zespoły. Jak wyznała, jest obecnie na etapie dopracowywania ślubnej kreacji, której nie udało jej się znaleźć w żadnym butiku dla panien młodych.

– Ciężko było, niestety nic nie znalazłam. Pokusiłam się o pomoc projektanta – zdradziła Andziaks.

Jesteście ciekawi jej kreacji?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Tagi: blogerzy

Redakcja poleca

REKLAMA