Dominika Tajner o nowym partnerze: „Jestem szczęśliwa”

Dominika Tajner odnalazła nową miłość po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Choć niechętnie ujawnia szczegóły tej relacji, gwiazda widocznie promienieje.
/ 05.04.2022 16:37

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Po Magdzie Femme, Mandarynie i Ani Świątczak, to właśnie córka Apoloniusza Tajnera zdobyła serce barwnego artysty. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i para zdecydowała się na rozwód. Dziś obydwoje układają sobie życie u boku nowych partnerów. Michał Wiśniewski jest już po kolejnym ślubie, a, według doniesień mediów, Dominika Tajner związana jest z bokserem Mariuszem „Wikingiem” Wachem.

Dominika Tajner o nowym partnerze

Zapytana przez dziennikarkę, Tajner niechętnie ujawniała szczegóły swojej nowej relacji. Potwierdziła jednak, że jej poprzedni związek z Adamem Witkowem przeszedł już do historii.

– Bardzo się przyjaźnimy i jestem szczęśliwa ogólnie (...) Mam nadzieję, że wszystko się już teraz unormowało – skomentowała Tajner.

Gwiazda nie ukrywa, że ostatni czas był dla niej trudny pod kątem relacji damsko-męskich. Być może dlatego jest teraz oszczędna w relacjonowaniu nowych związków i stara się nie zapeszać.

Życzycie jej szczęścia?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Redakcja poleca

REKLAMA