Blanka Lipińska kibicuje Antkowi Królikowskiemu? „Bardzo trzymam za niego kciuki”

Autorka „365 dni” zdradziła, że afery z udziałem aktora są dla niej „absurdalne”. Zgadzacie się?
/ 11.04.2022 16:14

Blanka Lipińska jest autorką najbardziej poczytnych polskich powieści erotycznych, czyli serii „365 dni”. Jako że samej zdarzyło jej się być wielokrotnie w ogniu krytyki, nie ma w zwyczaju oceniać zachowań kolegów z show-biznesu. Postanowiła więc wyrazić wsparcie dla Antka Królikowskiego, którego wizerunek przechodzi ostatnio bardzo ciężki okres.

Blanka Lipińska o Królikowskim

Lipińska, zapytana o najnowsze skandale z udziałem aktora, była na bieżąco.

Królikowski, który nadal jest publicznie krytykowany za domniemaną zdradę ciężarnej Joanny Opozdy i porzucenie jej dla innej kobiety jeszcze przed narodzinami ich pierwszego dziecka, wpadł ostatnio w kolejne problemy wizerunkowe. Aktor promował „show”, w którym na ringu zmierzyć się miały sobowtóry prezydentów Rosji i Ukrainy. Akcja została zmiażdżona nie tylko przez internautów, ale także licznych kolegów z branży Królikowskiego. Do całej sprawy odniosła się teraz Blanka Lipińska.

– Obserwowałam to z otwartymi ustami i niedowierzaniem. Nie mam absolutnie nic do powiedzenia na ten temat, bo ja nadal nie rozumiem – skomentowała celebrytka.

Pisarka podkreśliła, że miała okazję osobiście poznać Antka Królikowskiego, ale nie należy on do grona jej znajomych. Wyraziła jednak swoje wsparcie dla aktora.

– Trzymam za niego kciuki, bo ta kariera w show-biznesie jest bardzo krucha. Wystarczy jeden błąd i wali się wszystko, na co pracowałeś latami – powiedziała pisarka.

Faktycznie chodzi tu tylko o jeden błąd?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Redakcja poleca

REKLAMA