Rihanna promuje roznegliżowane stylizacje ciążowe. Polskie gwiazdy też eksponują brzuszki

O ciąży piosenkarki jest głośno głównie ze względu na jej kontrowersyjne stylizacje. Które inne gwiazdy także chętnie eksponowały swoje ciążowe brzuchy?
/ 20.04.2022 14:45

Ciąża Rihanny wzbudziła wiele zainteresowania ze strony ogólnoświatowych mediów. Nie tylko ze względu na to, że jest ukoronowaniem związku sławnej muzycznej pary (ojcem dziecka jest raper A$AP Rocky), ale także z uwagi na odważne stylizacje, w których piosenkarka i bizneswoman pokazuje się na galach i wyjściach. 

Rihanna regularnie odsłania swój ciążowy brzuch, a nawet pokazuje się w samej bieliźnie, jak np. na pokazie domu mody Dior. Chociaż jej stroje są zdecydowanie najbardziej odważne, nie jest pierwszą sławną mamą, która bez skrępowania eksponuje swój ciążowy brzuszek.

Jak ubierają się gwiazdy w ciąży?

Po tym, jak Rihanna ogłosiła swoją ciążę zdjęciem z nagim brzuszkiem, w jej ślady zapragnęła pójść Maja Hyży. Uwielbiająca rozgłos celebrytka sama porównała się do Rihanny, kiedy została zapytana o swoją odważną stylizację.

Swoje ciążowe krągłości eksponowały i eksponują także inne gwiazdy, choć może nie tak bezpośrednio jak barbadoska gwiazda pop. Jak wyglądały odważne stylizacje ciężarnych celebrytek z Polski? Znajdziecie je w wideo powyżej!

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Piękne i modne ubrania także dla kobiet w ciąży teraz możesz kupić taniej! Jak? Sprawdź nasze kody rabatowe Zalando i ciesz się oszczędzaniem i zakupami!

Tagi: Rihanna

Redakcja poleca

REKLAMA