Blanka Lipińska znowu zmieni kolor włosów? Kiedyś była brunetką!

Autorka serii „365 dni” w przeszłości kilkukrotnie zmieniała swój wizerunek. Znowu pokusi się o metamorfozę?
Listy od Czytelniczek / 19.04.2022 17:21

Niedawno Blanka Lipińska otworzyła się na temat swojej restrykcyjnej diety, której trzyma się już od kilkunastu lat. Chociaż podkreśliła, że nikomu nie poleca odżywiać się w taki sposób, jak ona, to właśnie ta dieta pozwoliła jej schudnąć z wagi 84 kg. 

Teraz autorka powieści erotycznych przywołała czasy, w których jej włosy wyglądały zupełnie inaczej. Wróci jeszcze do brązu albo do czerni?

Blanka Lipińska o zmianie koloru włosów

Zapytana o swoje fryzjerskie metamorfozy, Lipińska wspomniała o eksperymentach z czasów liceum. Podkreśliła jednak, że już nigdy nie chce wracać do ciemniejszych kolorów włosów. 

— Starzejące się kobiety o nieszczególnie szlachetnych rysach nie powinny mieć wokół twarzy ciemności, bo uwydatnia wszystkie mankamenty (...) Będę się rozświetlać i odmładzać — skomentowała celebrytka.

Lipińska słynie z wielkiego dystansu do samej siebie, a także swojego wyglądu, dlatego też sama podzieliła się z fanami swoimi zdjęciami z przeszłości. 

— Kiedy miałam 18 lat, na balu maturalnym miałam brwi jak żmijki. Ale wtedy wszyscy takie mieli — wspominała.

Cenicie ją za dystans?

Czytaj też:
Małgorzata Socha ukrywa swojego męża przed mediami? „Nie jest osobą publiczną i nie chce się pokazywać”
Sandra Kubicka o zerwanych zaręczynach. Wyznała, dlaczego odwołała ślub miesiąc przed ceremonią
Katarzyna Figura o relacji z Dodą: „Bywało różnie”

Lubisz książki Blanki Lipińskiej? A może zupełnie inne klimaty? Z aktualnym w Bonito kodem rabatowym dużo taniej kupisz książki idealne na plażę czy wypoczynek w ogrodzie!

Redakcja poleca

REKLAMA