Kamila Szczawińska fot. ONS.pl

Kamila Szczawińska sesja w Flesz Trendy

Wzięła udział w ekskluzywnej sesji dla nowego modowego magazynu Flesz TRENDY.
Edyta Liebert / 02.04.2015 16:09
Kamila Szczawińska fot. ONS.pl

We wtorek, 31 marca, na rynku pojawił się nowy magazyn Flesz TRENDY. W nowym modowym komepndium, obok Osi Ugonoh, pojawiła się Kamila Szczawińska, która nie narzeka teraz na brak pracy. Wzięła udział w aż dwóch sesjach! Efekty pokażemy już niebawem.

Kamila Szczawińska w magazynie Flesz TRENDY

Modelka może poszczycić się niebywałą figurą i nieprzeciętną urodą. W Flesz TRENDY, której redaktor naczelną jest Agnieszka Ścibor (pod skrzydłami jest także magazyn Viva! Moda). Szczawińska zaprezentowała się w dwóch sesjach: modowej oraz beauty. Na 180 stronach nowego kompendium wiedzy o modzie i urodzie spotkacie się z najnowszymi trendami, propozycjami polskich projektantów i przeglądami nowinek z wybiegów. Nic więc dziwnego, że to Kamila Szczawińska pojawiła się w pierwszym numerze magazynu, bowiem modelka pracowała m.in. dla: Chanel, Yves'a Saint Laurent, Christiana Diora, Gucciego czy Elie Saab. Natomiast na okładce premierowego wydania magazynu pojawiła się zwyciężczyni Top Model, Osi Ugonoh.

fot. serwis prasowy Edipresse
 Masz ochotę poznać rezultaty tej współpracy? Więcej ciekawostek ze świata mody znajdziesz w premierowym numerze Flesz TRENDY.

Zobacz także: