Kate Middleton fot. ONS.pl

Choroba księżnej Mette-Marit, przyjaciółki Kate Middleton. Jakie są rokowania?

To przykra wiadomość dla księżnej Cambridge. Na jaką chorobę zapadła przyjaciółka Kate?
Sylwia Kazimierczuk / 27.10.2018 17:57
Kate Middleton fot. ONS.pl

Księżna Kate Middleton to osoba o niezwykłej urodzie, ale także przemiłym usposobieniu. Zaskarbia tym sobie rzeszę wiernych fanów rodziny królewskiej. Jej relacje z księżną Norwegii bardzo się zacieśniły.

Para książęca Wielkiej Brytanii miała okazję odwiedzić przyjaciół w Oslo, w ich rodzinnym domu, do którego zostali zaproszeni. Spędzili tam niezwykłe chwile móc odpocząć od natłoku codziennych obowiązków.

Niestety smutna wiadomość na temat zdrowia księżnej Mette-Marit zasmuciła księżną w znacznym stopniu. Przyjaciółka zachorowała na nieuleczalną chorobę, w wyniku której pacjentom zostaje około 5 lat życia od momentu zachorowania.

Księżna Norwegii

fot. ONS

Przez dłuższy czas miała problemy z oddychaniem, które z czasem nasilają się. Lekarze mieli trudności z ustaleniem, co dokładnie dolega księżnej Norwegii. Jak się okazało później, to samoistne włóknienie płuc, które w efekcie doprowadza do niedotlenienia organizmu. To przykre wiadomości, które zaniepokoiły rodzinę królewską.

Zobacz też:
To największy przysmak Kate Middleton! Książę zdradził kucharzowi tajemnicę! Biżuteria w stylu Kate Middleton! Nie kosztuje fortuny, a wygląda po królewsku!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/28.10.2018 11:08
Kto pisze te artykuły? Czy wy znacie zasady języka polskiego i logiki?