dzieci, cd

Książki do słuchania

Nie zawsze masz czas, aby przeczytać dziecku książkę. Wybawieniem mogą być dla ciebie audiobooki. Sprawdź, gdzie można je kupić.
/ 21.07.2009 08:55
dzieci, cd

Chyba wszyscy rodzice już wiedzą, że powinni czytać swoim dzieciom co najmniej 20 minut dziennie. I zapewne wielu to robi. Jak twierdzą psychologowie, pozwala to rozwinąć wyobraźnię dziecka i zbudować z nim wyjątkową więź.

Maluchy uwielbiają wspólną lekturę, dlatego często proszą, by przedłużać ją w nieskończoność. Są też takie, które chcą, by stale czytać im ten sam fragment książki. To bywa trudne wyzwanie nawet dla najcierpliwszej mamy czy najbardziej wytrwałego taty.

Warto wtedy sięgnąć po audiobooki, czyli książki na płytach. Są to wybrane pozycje z dziecięcej literatury, czytane często przez wybitnych aktorów, m.in. Irenę Kwiatkowską, Jerzego Stuhra czy Krzysztofa Kolbergera.

Można je kupić w wielu księgarniach, empikach i przez Internet (www.audiobook.pl, www.audioteka.pl, www.merlin.pl).

Audiobooki czy tradycyjne książki - co jest lepsze dla dziecka? Podyskutuj na forum polki.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.04.2018 21:38
Audiobooki to w dzisiejszym świecie świetna opcja dla ludzi zabieganych ale kochających wspaniałe historie z książek :) ja np kupuję sobie audiobooki na inbook.pl i słucham w samochodzie w drodze do pracy czy gdziekolwiek indziej jadę i droga jest wspaniała ;)