babcia, dziadek i wnuki, dziadkowie i wnuki fot. Fotolia

Laurki dla babci i dziadka - szablony do pobrania

Prezentujemy zbiór laurek do wydrukowania i kolorowania z dzieckiem - specjalnie na Dzień Babci i na Dzień Dziadka!
Agata Bernaciak / 18.01.2019 12:42
babcia, dziadek i wnuki, dziadkowie i wnuki fot. Fotolia

Laurka dla babci i dziadka będzie dla nich najlepszym prezentem, bo wykonanym samodzielnie. Możesz skorzystać z gotowych wzorów i tylko je pokolorować i wpisać do nich wierszyk.

Laurki dla Babci i Dziadka

Chcesz, aby twój maluch zrobił niespodziankę dziadkowi i babci w dniu ich święta? Na następnych stronach znajdziesz szablony laurek w sam raz do pokolorowania. Wystarczy kliknąć w wybrany obrazek i w przeciągu kilku chwil będziesz mieć je gotowe w wersji do wydruku.

Laurki to świetna propozycja dla dziecka, które w ich tworzeniu może posłużyć się inwencją twórczą. Dodatkowo pamiętaj, że dla obdarowanych będzie to również zdecydowanie lepszy prezent niż ten, który planujecie kupić. Dlaczego? Bo dla najstarszych przedstawicieli rodziny większe znaczenie będą miały sentymentalne prezenty niż to, co na co dzień mogą oglądać w telewizyjnych reklamach:)

Co dołączyć do laurki dla babci i dziadka?

  • samodzielnie wykonany bukiet kwiatów - niech maluch ozdobi płatki brokatem i samodzielnie wykona różnego rodzaju wstążki,
  • wyjątkowe przedstawienie - wraz z dzieckiem zaśpiewajcie babci i dziadkowi piosenkę lub wspólnie wyrecytujcie wierszyk. Dzięki temu dziecko nie będzie onieśmielone, a widząc uśmiech bliskich odczuje olbrzymią satysfakcję.
  • album z rodzinnymi zdjęciami - niech maluch ozdobi go naklejkami i rysunkami. Obok poszczególnych zdjęć możecie pozostawić również wolne miejsca na kolejne laurki, które babcia i dziadek będą dokładać za każdym razem, gdy je otrzymają (także z okazji swoich urodzin!).

Zobacz też:

Prezenty dla Babci i Dziadka do zrobienia z dzieckiem
Prezenty na zdrowie Babci i Dziadka
Wierszyki dla Babci i Dziadka
Laurki do druku dla babci i dziadka

Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 1


Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 2Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 3Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 4Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 5Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 6Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 7Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 8


10 najlepszych narzędzi i kalkulatorów na Mamotoja.pl. Sprawdź!