Prezent na Dzień Matki DIY - praktyczne i proste pomysły na prezent od serca

Prezent na Dzień Matki (własnoręcznie robiony lub kupiony) powinien być podarowany przede wszystkim od serca. Może to być domowy peeling, album ze zdjęciami czy ramka na zdjęcie.
Wioletta Górecka / 07.05.2020 05:30

Wystarczy odrobina chęci, szczypta kreatywności oraz nasze podpowiedzi na pomysł na prezent na Dzień Mamy DIY robiony w domu. Może to być coś osobistego (np. fotoksiążka, peeling domowej roboty) lub symbolicznego (ramka na zdjęcie).

W tym dniu najważniejsza jest pamięć i poświęcony czas: czy to na spotkanie, czy na rozmowę telefoniczną. Złóż szczere życzenia na Dzień Matki, a prezent prześlij pocztą lub kurierem, jeśli nie możesz wręczyć go osobiście. Jeśli brak ci funduszy, przejrzyj naszą galerię propozycji na prezent na Dzień Matki DIY - własnoręcznie zrobione upominki mają szczególne znaczenie.

Pomysły na własnoręcznie robiony prezent na Dzień Matki 

Naturalny kosmetyk (na przykład peeling cukrowy), własnoręcznie zdobiony wazon (wystarczy kupić taki zwykły, przeźroczysty i bez zdobień), laurkę, łapacz snów, makramę, poduszkę z haftem czy kolaż na ścianę ze zdjęć. Prezent dla mamy możesz wykonać samodzielnie w domu - satysfakcja będzie ogromna. Oto kilka naszych propozycji:

Pomysłów na własnoręcznie robiony prezent na Dzień Matki jest mnóstwo. Zobacz w galerii pomysłów na prezent dla mamy te, które spodobały się nam najbardziej.

Artykuł pierwotnie opublikowany 17.05.2018.Jak zaskoczyć mamę w dniu jej święta? Podpowiadamy!
Najpiękniejsze prezenty na Dzień Matki - wybór Redakcji!
Urocze rymowanki na Dzień Matki!