POLECAMY

Plamienie implantacyjne

Ostatnią miesiączkę miałam 23.07. Dni płodne miałam w dniach 4-8.08 (stosowałam testy owulacyjne). W sobotę 15.08 miałam plamienie jasnoczerwone (krótkie,jednorazowe).
Plamienie implantacyjne

Ostatnią miesiączkę miałam 23.07. Dni płodne miałam w dniach 4-8.08 (stosowałam testy owulacyjne). W sobotę 15.08 miałam plamienie jasnoczerwone (krótkie, jednorazowe).To było w nocy, rano wstałam i bardzo mi się w głowie kręciło, od tego czasu zaczęły się bóle biustu. Na bóle menstruacyjne to chyba za wcześnie?! Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Mój cykl trwa 31 dni. Kiedy najlepiej zrobić test?

Makula

Owszem mogło to być plamienie implantacyjne i raczej było. Plamienie tego typu może wystąpić od 6 do 12 dnia po owulacji, trwa zazwyczaj 1-2 dni. Najczęściej jest to plamienie koloru jasnoczerwonego. Proszę wykonać test ciążowy z moczu w dniu spodziewanej miesiączki (w razie jej braku) i ewentualnie kilka dni później (jeśli pierwszy wynik nie będzie jednoznaczny jeśli chodzi o pozytywny lub będzie negatywny). Może pani wykonać test Hcg z krwi, daje 100% wynik już 7 dni po zapłodnieniu. Ale myślę, że poczeka pani na dzień spodziewanej miesiączki i najpierw wykona domowy test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/6 lat temu
Witam Wszystkich ! ja z takim pytaniem więc tak 22 marca miałam miesiączkę i 28 marca mi się skończyła cykl mam 32 dni od 29 marca ,30 marca , 31,1KWIETNIA,3 kwietnia,5kwietnia,7,8,i 9 kwietnia w tym czasie co wymieniłam doszło co dzień do zapłodnienia 8 miałam owulke tak wyszło z wyliczeń w necie , wiec w sumie kochaliśmy się prawie co dzień w dni płodne Bo nie wszystkie były płodne ! Czy jest to możliwe ze jak prawie co dzień dochodziło do zapłodnienia to w tym czasie moze dojsc do zagniezdzenia sie jajeczka ? mimo iż co dzień się kochaliśmy ? bo dziś wystąpiło minimalne plamienie dosłownie minimalne jakieś 2 kropki blade takie ? Proszę o szybką odpowiedz Bardzo dziękuje z góty :)
/8 lat temu
Mam cykle 28 dniowe. Od ponad roku staram sie o dziecko bezskutecznie. Ostatnia miesiaczka wystapila u mnie 11/10, stosunek odbyl sie 25/10. Kilka godzin po stosunku dostalam lekkiego krwawienia ze sluzem (kolor jasnoczerwony). Potem przez 1 dzien utrzymywalo sie to plamienie i na drugi dzien zupelnie zniklo. Czy mozna to nazwac plamieniem implantacyjnym?
/8 lat temu
mam cykle 28 dni w 24 dniu cyklu mialam jakieś plamienie tak jakby jasna krew czy to może być krwawienie implantacyjne?
POKAŻ KOMENTARZE (4)