Kiedy mogę rozpoznać ciążę?

Czy biała wydzielina z pochwy, większy apetyt, zachcianki i osłabienie to objaw ciąży? W dodatku mam wzdęty brzuch i boli mnie gdy chodzę również przy stosunku boli mnie podbrzusze.
/ 21.05.2008 14:16

Kiedy mogę rozpoznać ciążę?

Czy biała wydzielina z pochwy, większy apetyt, zachcianki i osłabienie to objaw ciąży? W dodatku mam wzdęty brzuch i boli mnie gdy chodzę również przy stosunku boli mnie podbrzusze. Czy to ciąża? Mam nieregularne miesiączki. W tej chwili jestem tydzień po miesiączce. Czy mogę mieć miesiączkę i być w ciąży?

Ania

Kobieta, która jest w ciąży nie ma miesiączek bowiem w ciąży zahamowana jest owulacja. Może ona jedynie mieć plamienia lub krwawienia. Nierzadko zdarza się tak, ze we wczesnej ciąży w terminie miesiączki występuje plamienie- zazwyczaj jest ono krótsze i bardziej skąpe niż miesiączka. Co do objawów, które pani przedstawiła są to objawy ciąży ale tylko subiektywne a nie pewne. Proponuję wykonać domowy test ciążowy.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/18.02.2013 23:51
boli mnie brzuch mam też wzdęte podbrzusze piersi słabo ale bolą mam dziwne ukucia jak by to były jajniki, dziwnie przewraca mi w brzuchu, troszkę mnie mdli i często oddaje mocz czy to ciąża?jak robiłam już test i wyszedł negatywnie a miesiączkę mam dostać dopiero za tydzień teraz nie wiem? może to ciąża? jak myślicie ?oczywiście to sprawdzę ale chcę się najpierw podpytać