POLECAMY

Jestem w ciąży?

Dzień dobry, mam pytanie: 2 maja miałam miesiączkę (jak zawsze nieregularne), trwała 5 dni i była obfita. Następnie po miesiączce zaczęły mnie boleć piersi...
Jestem w ciąży?

Dzień dobry, mam pytanie: 2 maja miałam miesiączkę (jak zawsze nieregularne), trwała 5 dni i była obfita. Następnie po miesiączce zaczęły mnie boleć piersi, nigdy dotąd tego nie miałam, zawsze, jak mi się miesiączka kończyła, bólu piersi nie było, zawsze przychodził w 3 dzień miesiączki, tutaj natomiast jest inaczej. Poza tym mam zmiany skórne na piersiach, wokoło brodawki jest sine, a na piersiach są jakieś zmiany skórne, których nie potrafię opisać. Poza tym mdłości są i nadmierny apetyt i łaknienie, mam zachcianki. Moje pytanie brzmi: czy jestem w ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź.


Marzena
Objawy, które pani tutaj opisała, to prawdopodobne objawy ciąży. Ale nie jest powiedziane, że to na pewno ciąża (trochę wcześnie aż na takie objawy). Pozostaje pani poczekać do dnia spodziewanej miesiączki i wykonanie testu ciążowego z moczu. Inny sposób na określenie, czy jest pani w ciąży, to wykonanie testu Hcg z krwi - daje 100% wynik po 7 dniach od daty zapłonienia.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
hej nie dawno z moim chłopakim nie uprawiałam seksu ale piescilismy sie i jego penis dotknal mojej pochwy a byłam przed miesiaczka. I niestety spoznia mi sie ona juz o kilka dni. czy ja jestem w ciazy?