Czyżby zagrażające poronienie?

Ja zrobiłam test w niedzielę i po kilku min. była jedna bardzo czerwona a 2 blada kreska. Powtórzyłam test we wtorek i też wyszła blada kreska - mało widoczna.
/ 29.10.2009 09:14
Czyżby zagrażające  poronienie?

Ja zrobiłam test w niedzielę i po kilku min. była jedna bardzo czerwona a 2 blada kreska. Powtórzyłam test we wtorek i też wyszła blada kreska - mało widoczna. Jednak w piątek dostałam plamienia lekkiego. W nocy z piątku na sobotę bardzo mnie bolał brzuch i pojawiło się więcej krwi tak jak zawsze na miesiączkę. Wzięłam no-spe i po kilkunastu min. przestało. Mogłam zasnąć. Rano wstałam bez bólu. W ciągu dnia czasem mnie pobolewał brzuch. W niedzielę i poniedziałek jeszcze leciało ze mnie ale mniej jak na miesiączkę. We wtorek i dziś leci takie coś brązowe... tak jakby miało się kończyć... ale zaraz znów pojawia się ciut krwi. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 14 września trwała 7 dni. Cykle mam nawet co 37dni.

Iza
Proszę udać się do ginekologa. Koniecznie musi panią zbadać specjalista. Tylko lekarz może ocenić jaka jest przyczyna tych objawów. Jedna z opcji jest taka, że jest to (była?) wczesna ciąża. Proszę jak najszybciej udać się do lekarza (nawet do szpitala).

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/13.10.2010 11:50
mam pytanie 14czerwca tego roku miałam poronienie chybione czy moge teraz sie starac o dziecko? ale mam pytanie jestem teraz przeziebiona czy to moze miec wpływ prosze o odp. na e-maila kasiaaa20101@wp.pl prosze o odp. na e-maila dziekuje slicznie
/30.10.2009 11:26
dzien dobry Diękuje za odpuisanie udałam się w srodę do ginekologa. pani doktor zbadala mnie i powiedziałą ze to nie było poronienie gdyz szyjka macicy po poronieniu jest rozszerzona a ja mam zweżona.kazalą zrobic usg i z wynikiem przyść do niej.powiedzialą zenie mam czym sie martwic.ja i tak sie boje.nie powiedzialą tez ze jestem w ciazy