POLECAMY

Brązowy śluz zamiast miesiączki

Mam regularny okres od około pięciu miesięcy. Współżyłam z chłopakiem.
Brązowy śluz zamiast miesiączki

Mam regularny okres od około pięciu miesięcy. Współżyłam z chłopakiem. 10. maja powinnam dostać okres lecz pojawił się tylko jednorazowy brązowy śluz. Zrobiłam test ciążowy 30. kwietnia i wyszedł negatywny. 11. maja także powtórzyłam test i wyszedł negatywny. Czy aby jestem w ciąży czy po prostu to jakaś infekcja?

Karolina
Test ciążowy wykonuje się w dniu spodziewanej miesiączki- więc 30.04 to za wcześnie. Natomiast 11.05 test mógł dać wynik negatywny ze względu na niski poziom Hcg w moczu. U wielu kobiet w ciąży w dniu spodziewanej miesiączki pojawia się plamienie. Za kilka dni proszę powtórzyć test ciążowy i udać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/2 lata temu
Witam, mam dość dziwny problem i martwię się, że może to być jakaś choroba. 9-12 grudnia w dni płodne współżyłam z mężem. Zawsze miałam idealne, książkowe miesiączki. Dokładbie 28-29 dni. Tym razem 28 grudnia nie pojawiła się. Zrobiłam testy ciążowe (bo staramy się o pierwsze dziecko) i każdy negatywny. Do tego test krwi na obecbość ciąży i wynik <2. Miesiączki dalej brak. Dziś pojawił mi się brązowy śluz. Martwię się, a na wizytę (prywatną) u ginekologa muszę czekać jeszcze miesiąc. Co to może oznaczać? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
/8 lat temu
witam w 30 kwietnia miałam zamiast miesiączki lekko brązowo-krwiste plamienia które trwało 2 dni.12 maja byłam u ginekologa i on powiedział mi ze mam miękką i powiekszoną macicę.czy to może być ciąża czy coś innego.robiłam 15 maja test ciążowy i wyszedł negatywny.tylko musze powiedzieć że w poprzedniej ciąży też testy mi nie wykazywały ciąże.prosze o radę
/7 lat temu
kkk
POKAŻ KOMENTARZE (3)