POLECAMY

Brązowa wydzielina z pochwy

Jestem w 39 tygodniu ciąży. Po ostatniej wizycie u ginekologa zauważyłam niewielką ilość brązowej wydzieliny na wkładce.
Brązowa wydzielina z pochwy

Jestem w 39 tygodniu ciąży. Po ostatniej wizycie u ginekologa zauważyłam niewielką ilość brązowej wydzieliny na wkładce. Minął dzień i jeszcze są brązowe ślady na wkładce. Czy jest to coś niepokojącego?


Ania
Po badaniu ginekologicznym zdarza się niewielkie plamienie. Jednak u pani jest duże prawdopodobieństwo, że to odszedł czop śluzowy (śluz podbarwiony krwią, może być brunatny). Odejście czopa śluzowego jest jednym ze zwiastunów zbliżającego się porodu. Myślę, że nie ma pani podstaw do obaw.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/3 lata temu
witam jesten w 5 tyg ciazy zaczelam plamic na poczatku byly nawet jakies minimalne skrzepy a do tego nieprzyjemny zapach pomorzcie co to moze byc?
/5 lat temu
Dla osób martwiących się brązowym plamieniem w ciązy - po wczorajszej wizycie w szpitalu spisałam możliwe powody tutaj: http://ciazosfera.blogspot.com/2012/12/brazowe-plamienie-w-ciazy-czy-to-jest.html Może komuś się przyda. Pozdrawiam
/8 lat temu
Witam! Jestem mezatka od pol roku, staramy sie o dzidzisia! Moje cykle sa zwykle nieregularne, od 30-35, niedawno zauwazylam, iz na wkladce zauwazylam brazowa wydzieline, trwala ok. 7-dmiu dni tyle ile zwykle trwa moja@! Czy moge byc w ciazy? Bardzo prosze o pomoc! Z gory serdecznie dziekuje! Pozrawiam
POKAŻ KOMENTARZE (3)