Poradniki psychologiczne Ewy Woydyłło

"Sekrety kobiet" Otwieram na kartach tej książki swój gabinet. Całkowicie dyskretny, anonimowy, bez świadków, rejestracji, kartotek.
"Sekrety kobiet"

Otwieram na kartach tej książki swój gabinet. Całkowicie dyskretny, anonimowy, bez świadków, rejestracji, kartotek. Do niczego nie będę zmuszać, niektóre rzeczy wytłumaczę, niektóre doradzę, zachęcając do samodzielnego zastanowienia.KSIAZKI

"MY rodzice dorosłych dzieci"

Znałam osobę, która zagadnięta, dlaczego będąc już w wieku emerytalnym, nie rzuca pracy, by wyręczyć córkę w obowiązkach związanych z opieką nad dwójką małych dzieci, odpowiadała: "Wierzę, że Pan Bóg dobrze to wymyślił. Gdyby stare kobiety miały wychowywać dzieci, toby je rodziły". I spokojnie dalej pracowała zawodowo, poświęcając małym wnuczkom nie całą uwagę i nie cały swój czas.

"Wyzdrowieć z uzależnienia"

Podszedł do jednych drzwi i usłyszał szepty, podszedł do drugich i dobiegły go szlochy, podszedł do trzecich, a tam wybuchy śmiechu. Tu wszedł i dobrze trafił, bo było to spotkanie Anonimowych Alkoholików. W sali, skąd dobiegały szepty, odbywał się mityng Al-Anon, a tam gdzie szlochy - DDA.

Autor: Ewa Woydyłło
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)