"Połącz kropki - niesamowite miejsca" fot. Fotolia

"Połącz kropki - niesamowite miejsca"

Były rysowanki i kolorowanki, a teraz... łączenie kropek!
Edyta Liebert / 22.04.2016 05:15
"Połącz kropki - niesamowite miejsca" fot. Fotolia

Szukasz relaksu, a zarazem rozrywki? Mamy dla ciebie propozycję! Obudź w sobie duszę artysty i wizjonera! Wystarczy... ołówek, trochę cierpliwości, skupienia, wytrwałości, by Twoim oczom ukazał się most Golden Gate w San Francisco, wieża Eiffla i inne znane budowle. Premiera książki ,,Połącz kropki. Niesamowite miejsca” Patricia Moffett 20 kwietnia!

,,Połącz kropki. Niesamowite miejsca”

To wyjątkowy, zachęcający do poznania pięknych budowli i niezwykłych miejsc. Zaprasza do podróżowania po świecie, pobudza spostrzegawczość. Ta pozycja pozwala jednocześnie wyciszyć się, odprężyć i czerpać przyjemność z odkrywania tego, co ukaże się po połączeniu tysięcy kropek odnalezionych w plątaninie liczb na każdej stronie.

To także niesamowita wycieczka dookoła świata, podczas której czeka wiele interesujących przystanków. W książce znalazły się 42 niesamowite, godne uwagi cuda architektury i przyrody. Każdy obraz powstanie po połączeniu co najmniej 1200 ponumerowanych kropek. Trzeba to zrobić we właściwej kolejności, aby pokazało się to, co kryje się na poszczególnych stronach.

Satysfakcja po połączeniu wszystkich kropek gwarantowana!


Tekst na podstawie materiałów prasowych wyd. MUZA

Zobacz: