"Perska żona" Laura Fitzgerald

„Perska żona” to urzekająca opowieść o rodzinie i miłości, wywołująca śmiech, łzy i dreszcze.

„Perska żona” to urzekająca opowieść o rodzinie i miłości, wywołująca śmiech, łzy i dreszcze. 

W pierwszej części książki: "Perskiej narzeczonej" Tamila odważyła się zawalczyć o siebie i swoje marzenia. Opuściła nieprzyjazny Iran, aby w Ameryce odkrywać, co to znaczy wolność „Perska żona” to kontynuacja historii Tami. To wnikliwa opowieść o młodej irańskiej imigrantce, która próbując przywyknąć do zachodniej kultury, musi radzić sobie z uprzedzeniami, miłością i własnymi emocjami. Z empatią i mądrością autorka daje Tami nadzieję, urok i słodko gorzki smak tego, co znaczy być Iranką we współczesnej Ameryce. Ciepła, delikatna, a jednak ważna historia o pewnej imigrantce poszukującej swojej wewnętrznej siły i wartości w nowym domu.

Wzruszająca historia młodej Iranki, która odważyła się marzyć i znalazła miłość. 

Piękna Tamila walczy o mężczyznę swoich marzeń i wolność, której tak bardzo pragnie. Czy kiedykolwiek będzie mogła publiczne pocałować kogoś, kogo pokocha? Czy uda jej się pokonać przeciwności losu i pozostać w nowym domu?

Gdy poznasz historię Tami, już nigdy nie weźmiesz za pewnik codziennych przyjemności jak noszenie w ciepły dzień sukienki bez rękawów czy publiczne całowanie kogoś, kogo kochasz. 

Claire LaZebnik

fot. Wydawnictwo Remi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)