Beata Pawlikowska książka, Beata Pawlikowska "Między światami"

"Między światami" Beaty Pawlikowskiej

Zobacz!
Edyta Liebert / 13.01.2016 09:56
Beata Pawlikowska książka, Beata Pawlikowska "Między światami"

Beata Pawlikowska postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami i... wydała nową książkę. O czym jest "Między światami"?

Zawsze ciągnęło mnie w świat. Fascynowało mnie poznawanie nowych kultur, miejsc i ludzi. Podczas podróży po świecie zaczęłam odkrywać, że dookoła nas jest znacznie więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka...
W inkaskim mieście Machu Picchu w Peru, w buddyjskiej osadzie Bodh Gaya w Indiach, na poszarpanych wiatrem górskich bezdrożach Boliwii, w jaskiniach należących kiedyś do mnichów w Kapadocji, w niespokojnej gęstwinie dżungli amazońskiej, w australijskim buszu i na pachnących wiecznością sawannach Afryki... Tam dzieje się opowieść Beaty Pawlikowskiej, podróżniczki i dziennikarki, która zwiedziła najdalsze zakątki świata i była nawet... między światami.
Wszystko co było, co jest i co będzie jest ze sobą połączone w najbardziej niezwykły, magiczny sposób, jaki można sobie wyobrazić. A my możemy dowolnie podróżować między wszystkimi światami.

Jesteście ciekawe, co dzieje się u Beaty Pawlikowskiej? Zajrzyjcie na jej profil na facebooku i śledźcie codzienne nowości! Książkę kupicie w dobrych księgarniach.
Na podstawie materiałów prasowych
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/17.02.2016 22:01
Właśnie trafiłam na wzmiankę o tej książce na blogu Czytam wszędzie. Uwielbiam książki Beaty Pawlikowskiej i nie wiem jakim cudem mogłam przegapić premierę nowej. Zdecydowanie czas nadrobić zaległości. :)