Alicja Wajda, Pytania do życia fot. Fotolia

Książka Alicji Wajdy "Pytania do życia"

Od teraz każda zmiana będzie łatwiejsza!
Edyta Liebert / 10.03.2016 11:10
Alicja Wajda, Pytania do życia fot. Fotolia

Też zadajesz sobie życiowe pytania? To świetnie. Jeżeli wiesz, że pytanie to dopiero połowa drogi do uzyskania odpowiedzi, sam dla siebie staniesz się mentorem.

W tej książce dostaniesz dwie szanse na uzyskanie swoich odpowiedzi. Jedna jest szablonowa, a druga intrygująca i niespotykana.

O książce "Pytania do życia"

Autorka przekazuje obszerną wiedzę, a także podpowiada, jak korzystać z dwóch sposobów na odszukiwanie odpowiedzi. W części niezwyczajnej zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy, która kryje się w tak starej wiedzy, jaką jest astrologia. Zgłębia ją od 20 lat i wie, że ma o wiele więcej do zaoferowania, niż nam się wydaje, jeśli chodzi o samopoznanie i rozwój świadomości. Nie mówi się na głos o takich zainteresowaniach, a jednak ciekawość jest większa. To ona popycha nas do poszukiwań, gdy nikt nie patrzy, i dlatego opowiada tu o astrologii w sposób użyteczny i bez zadęcia.

Książka to nie przewodnik, tylko pomoc, w odnalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Być może to klucz do szczęścia i satysfakcji? Książkę można nabyć w dobrych księgarniach internetowych.

Tekst na podstawie materiałów Edipresse Książki

Więcej o książkach:

Dla (nie)wstydliwych: "Z pamiętnika masażysty" Poruszająca opowieść: "186 szwów"