Jak wykonać trening obwodowy krok po kroku? Podpowiadamy!

Trening obwodowy to najlepsza propozycja dla osób początkujących! Nie wiesz, jak go wykonać? Nasza trenerka pokaże ci, jak ćwiczyć, by osiągnąć imponujące rezultaty!

Trening obwodowy to jeden z najpopularniejszych zestawów ćwiczeń dla osób początkujących. Ale nie tylko! Nawet jeśli od dłuższego czasu regularnie uprawiasz sport, ta propozycja może znacznie poprawić twoje wyniki, dlatego warto ją włączyć w swój cotygodniowy plan treningowy.

Jak wykonywać trening obwodowy krok po kroku?

To nieprawda, że trening obwodowy możesz wykonywać tylko na siłowni - tak naprawdę z powodzeniem możesz go przeprowadzić również w domu!

Jeśli jesteś ciekawa, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne ćwiczenia, koniecznie obejrzyj nasze wideo. Trenerka personalna Barbara Urzędowicz pokaże ci, jak krok po kroku przeprowadzić trening obwodowy, mający na celu wyszczuplenie i wysmuklenie całej sylwetki!

Jeśli twoim celem jest zgubienie tłuszczyku jedynie z brzucha lub z nóg, ten rodzaj ćwiczeń jest również dla ciebie! Pamiętaj, że im więcej masz mięśni, tym szybciej spalasz tłuszcz w obrębie całego ciała.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo!

Basia Urzedowicz pokaże ci, jak osiągnąć wymarzony cel i schudnąć!

Więcej informacji o Basi znajdziesz na instagram.com/fitby_b

Polecamy:

Biegasz? Zobacz, jaki trening powinnaś wykonywać, jeśli chcesz poprawić swoją kondycję!

Jak wyrzeźbić barki i plecy? Oto najlepsze ćwiczenia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 miesięcy temu
WYMARZONA SYLWETKA TLYKO Z IGORTRENERONLINE.PL ! IGOR SKRUPULATNIE DOBRAŁ TRENING, DIETĘ I SUPLEMENTY A JA WRĘCZ Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZGUBIŁAM DODATKOWE KILOGRAMY :) SERDECZNIE POLECAM IGORTRENERONLINE.PL
/rok temu
Przy takim treningu można nabawić się niezłej kontuzji. próbowałam to robić sama na siłowni. Zdecydowałam się na treningi personalne i zobaczyłam, jak dużo błędów popełniałam. Dla niezdecydowanych z Warszawy polecam trenerów w Akademii Walki, doświadczeni i bardzo mili fachowcy :)
/rok temu
Ja mój trening wykonuje na sprzęcie zakupionym w Hop-Sport.pl, udało mi się trafić na naprawdę fajne oferty.