Trening obwodowy - jak wykonać krok po kroku

Trening obwodowy to najlepsza propozycja dla osób początkujących! Nie wiesz, jak go wykonać? Nasza trenerka pokaże ci, jak ćwiczyć, by osiągnąć imponujące rezultaty!
Agata Bernaciak / 26.01.2018 05:12

Trening obwodowy to jeden z najpopularniejszych zestawów ćwiczeń dla osób początkujących. Ale nie tylko! Nawet jeśli od dłuższego czasu regularnie uprawiasz sport, ta propozycja może znacznie poprawić twoje wyniki, dlatego warto ją włączyć w swój cotygodniowy plan treningowy.

Jak wykonywać trening obwodowy krok po kroku?

To nieprawda, że trening obwodowy możesz wykonywać tylko na siłowni - tak naprawdę z powodzeniem możesz go przeprowadzić również w domu!

Jeśli jesteś ciekawa, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne ćwiczenia, koniecznie obejrzyj nasze wideo. Trenerka personalna Barbara Urzędowicz pokaże ci, jak krok po kroku przeprowadzić trening obwodowy, mający na celu wyszczuplenie i wysmuklenie całej sylwetki!

Jeśli twoim celem jest zgubienie tłuszczyku jedynie z brzucha lub z nóg, ten rodzaj ćwiczeń jest również dla ciebie! Pamiętaj, że im więcej masz mięśni, tym szybciej spalasz tłuszcz w obrębie całego ciała.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo!

Basia Urzedowicz pokaże ci, jak osiągnąć wymarzony cel i schudnąć!

Więcej informacji o Basi znajdziesz na instagram.com/fitby_b

Polecamy:

Biegasz? Zobacz, jaki trening powinnaś wykonywać, jeśli chcesz poprawić swoją kondycję!

Jak wyrzeźbić barki i plecy? Oto najlepsze ćwiczenia!