Jak spalić tkankę tłuszczową z brzucha?

Podpowiadamy, jak pozbyć się znienawidzonej oponki na brzuchu. Te sposoby naprawdę działają, tylko bądź konsekwentna! Nie musisz robić milionów brzuszków każdego wieczoru. Wystarczy jedna drobna zmiana, która przyspieszy spalanie tłuszczu z okolicy brzucha.
Agata Bernaciak / 9 miesięcy temu

Większość z nas narzeka na odkładającą się w okolicy brzucha tkankę tłuszczową. Niestety predyspozycję do tycia w tym miejscu otrzymałyśmy od matki natury :( Pamiętaj, że także stres może wywoływać otyłość brzuszną - kortyzol (tj. hormon stresu) sprzyja jej odkładaniu się właśnie tutaj. Jak zatem ćwiczyć, by przestać zwiększać swoje obwody w obrębie brzucha? Podpowiadamy!

Jak spalić tkankę tłuszczową z brzucha?

Przede wszystkim zapamiętaj raz na zawsze, że nie da się schudnąć tylko z tej części ciała. Organizm ludzki jest maszyną, na którą trzeba działać kompleksowo, bo wszystkie jej elementy są od siebie zależne!

Nasza trenerka Justyna Podobińska podpowie ci, jak osiągnąć cel i schudnąć z brzucha (nie tylko spalić tkankę tłuszczową, ale wyrzeźbić również mięśnie!).

Zapraszamy!

Polecamy:Minimum wysiłku, maksimum efektu. Zobacz najlepsze ćwiczenia na brzuch!

Chcesz schudnąć? Zapisz się na aerobik! Przekonaj się, co zyskasz dzięki temu treningowi
Dieta na płaski brzuch – efekty już po 7 dniach! (6 skutecznych trików)
Jak ćwiczyć z kołyską do brzuszków? Instrukcja krok po kroku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 miesięcy temu
Są sytuacje kiedy ma się duży problem z pozbyciem nadmiernych kilogramów i wówczas najlepszym wyjściem staje się liposukcja. Sama się na nią zdecydowałam w gabinecie dr Jędrys i mogę polecić. Efekt jest taki jakiego oczekiwałam.
/9 miesięcy temu
No właśnie nie da się spalić tkanki tylko w jednym miejscu. Najlepiej to po prostu robić różne ćwiczenia, jakąś dietę ale na pewno nie na całkowite zmienianie swojego jedzenia bo potem jak się wróci do starych nawyków to tylko efekt jojo. Można uniknąć jak się stosuje iqgreen na lepszy metabolizm ale to i tak poćwiczyć coś trzeba.