Poznaj najlepsze ćwiczenia dla kobiet!

Podpowiadamy, jakie ćwiczenia powinna wykonywać każda kobieta, by na dłużej zachować młodość i świetnie wyglądać! Pamiętaj, że tylko regularny trening pomoże ci w osiągnięciu wymarzonych efektów.
Agata Bernaciak / 7 miesięcy temu

O ile dla większości facetów "dobrym" treningiem jest podnoszenie coraz większych ciężarów, o tyle kobiety nie powinny i wcale nie muszą się aż tak forsować. Pamiętaj, że jeśli chcesz wyrzeźbić swoją sylwetkę, ćwiczenia z dodatkowym obciążeniem są wskazane, ale pamiętaj też , że nie musi to być od razu podnoszenie sztangi ważącej 100 kg! Jakie ćwiczenia są zatem najlepsze dla kobiet i wykonywanie których z nich przynosi najszybsze efekty? Zobacz!

Jakie ćwiczenia są najlepsze dla kobiet?

Dokładnie takie pytanie zadaliśmy naszej trenerce Justynie Podobińskiej, która postanowiła przygotować dla ciebie cały trening opierający się właśnie na najlepszych propozycjach ćwiczeń dla kobiet. Jesteś ciekawa co znalazło się w tym zestawieniu? Zapraszamy do obejrzenia materiału video!

Polecamy!
Tak wygląda najskuteczniejsze ćwiczenie na mięśnie ud!
Robisz aerobiczną 6 Weidera? Poznaj 6 błędów, które popełniasz
Jak wyrzeźbić triceps i górną partię pleców? Zobacz!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 miesięcy temu
Dorzucę ten trening do mojej kuracji odchudzającej, może akurat się sprawdzi. Oprócz tego będę stosowała iqgreen i trzymała się niskokalorycznej diety. Moja przyjaciółka właśnie w taki sposób pozbyła się nadmiernych kilogramów i nie ma już problemów z szybkim przybieraniem na wadze.