Polki.pl
kom. (2)

Upławy w ciąży

Upławy w ciąży

Czy jest to możliwe być w ciąży i mieć białe upławy jak mleko?

Ewela
Wygląd i ilość wydzieliny nie świadczy o obecności ciąży. Owszem często w ciąży zwiększa się ilość wydzieliny z pochwy. Ma ona słaby zapach. Ilością i konsystencją przypomina śluz wydzielany przed owulacją. Można być w ciąży i mieć białe upławy. Białe serowate upławy mogą świadczyć o grzybicy pochwy.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna

Oceń 6,00 / 1
Redakcja poleca

Podobne w temacie Ciąża

Skomentuj Upławy w ciąży

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Upławy w ciąży

 • Upławy w ciążyCiążaUpławy w ciążyMam pytanie: jestem w 23 tc. i od jakiegoś czasu mam żółtawe, bezwonne upławy, ale żadnych innych objawów - czy to coś groźnego?więcej »
 • Żółte upławy we wczesnej ciążyCiążaŻółte upławy we wczesnej ciążyJestem w 7. tygodniu ciąży licząc od dnia pierwszego ostatniej miesiączki i ostatnio zauważyłam na bieliźnie żółtawe upławy.więcej »
 • Początek ciąży-brązowe upławyCiążaPoczątek ciąży-brązowe upławyJestem w szóstym tygodniu ciąży i od pięciu dni mam brązowe upławy. Bardzo mnie to niepokoi ponieważ trzy razy już poroniłam. Do tego biorę tyroksynę 100.więcej »
 • Czuję, że jestem w ciążyCiążaCzuję, że jestem w ciążySpóźnia mi się okres, powinnam dostać 9.09. Mam podwyższoną temperaturę, non stop upławy o bardzo nieprzyjemnym zapachu, mam także powiększone piersi i do jakiegoś momentu miałam kłopoty ze snem i ostre zawroty...więcej »
 • W ciąży w HolandiiCiążaW ciąży w HolandiiNa stałe mieszkam w Holandii, tutaj mają bardzo dziwne podejście do kobiet w ciąży, jestem w 5 tygodniu wiem to z testu, który zrobiłam w domu i jak powiedziałam lekarzowi rodzinnemu (bo lekarz pierwszego kontaktu tutaj...więcej »
 • Bakterie w moczu w ciążyCiążaBakterie w moczu w ciążyNa początku ciąży po pierwszych wynikach wykryto bakterie w moczu. Zastosowano antybiotyk: Duomox 500 mg. Następne wyniki też okazały się złe więc zrobiono posiew moczuwięcej »
 • Być w ciąży w IrlandiiCiążaByć w ciąży w IrlandiiJestem w 12. tygodniu ciąży. Ostatnio zdarzyło mi się, że krwawiłam. Pojechałam do szpitala- tam czekałam około 6h żeby mnie przyjęli.więcej »
 • Nospa w ciąży i magnezCiążaNospa w ciąży i magnezCzy nospa w ciąży i magnez w ciąży pomogą na twardnienie brzuszka w 29 tygodniu ciąży? Czy to nie jest za słaby lek? Czy nospa w ciąży może zagrozić dziecku?więcej »
 • Anemia w ciążyCiążaAnemia w ciążyJestem w 7 miesiącu ciąży. Do niedawna czułam się naprawdę świetnie, pełna energii i praktycznie nie czułam, że jestem w ciąży ;) Teraz natomiast zaczęły garściami wypadać mi włosy i się kruszyć, pojawiły...więcej »
 • Ból brzucha w ciążyCiążaBól brzucha w ciążyJestem w 30 tygodniu ciąży, od czasu do czasu boli mnie brzuch w dole jak przed okresem, czasami dół pleców i strasznie rwie mnie w pachwinach zwłaszcza jak wstaję. Nie wiem czy powinnam iść do lekarza, czy to normalne...więcej »
 • Trzy poronienia i Provera w ciąży?CiążaTrzy poronienia i Provera w ciąży?Jestem między 5-6 tyg. ciąży. To moja 4 ciąża. Poprzednie 3 poroniłam bardzo wcześnie (1 w 8 tyg. 2 kolejne w 5 tyg.). Przebywam w Szwecji gdzie mają bardzo zróżnicowane w stosunku do polskiego podejście do badania...więcej »
 • Wczasy w ciążyCiążaWczasy w ciążyJestem w 14 tygodniu ciąży... mam takie pytanko... na początku sierpnia mamy z mężem zaplanowane wczasy we Włoszech. Słyszałam, że kobiety w ciąży nie powinny latać samolotami i przebywać w tak ciepłych krajach.więcej »
 • Gorączka w ciążyCiążaGorączka w ciążyJestem w 6 tygodniu ciąży i mam gorączkę 37-37.5 stopni, która utrzymuje się od 2 dni. Nie mam żadnych objawów grypy. Co mogłoby mi pomóc na obniżenie jej? Byłam u lekarza tu w UK ale przepisał mi antybiotyki,...więcej »
 • Opieka medyczna w czasie ciążyCiążaOpieka medyczna w czasie ciążyJestem w 6 tygodniu ciąży, obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii i jestem załamana tutejszą opieką zdrowotną. Otóż pierwsze jakiekolwiek badania będę miała dopiero zrobione w 12 tygodniu ciąży, ale nie mówię tu o...więcej »
 • Zobacz podobne do Upławy w ciążywięcej podobnych
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dziecko