Polki.pl
kom. (4)

Kłucia w podbrzuszu

Kłucia w podbrzuszu

Jestem w 14 tygodniu ciąży i często (praktycznie codziennie) odczuwam kłucia w podbrzuszu. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy to jest normalne, czy może powinno mnie zaniepokoić. Nie są one na tyle mocne żebym nie mogła chodzić czy też żebym zwijała się z bólu, ale mimo wszystko mnie to martwi. Czy z moim maleństwem jest wszystko w porządku? Może ta dolegliwość ma coś wspólnego z torbielą , od dwóch lat próbowałam go leczyć, ale lekarz ginekolog powiedział, że najlepiej jakbym zaszła w ciążę. Czy to na pewno jest bezpieczne?

Aldka
Porada lekarza dotycząca torbieli miała związek z tym, że w ciąży zmienia się gospodarka hormonalna i zdarza się, że ma to pozytywny wpływ na torbiel  (pod wpływem hormonu zmniejszają się). Przy występującej torbieli mogą występować kłucia w dole brzucha, po stronie (gdzie znajduje się torbiel). Jeśli jednak są to bóle przypominające bóle miesiączkowe i obejmują całe podbrzusze proszę udać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna

Oceń 5,00 / 1

Katarzyna Bosacka opowiada o ciąży i zachciankach!

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Ciąża

Skomentuj Kłucia w podbrzuszu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Kłucia w podbrzuszu

 • Kłucie w podbrzuszu a zatrucie pokarmoweCiążaKłucie w podbrzuszu a zatrucie pokarmoweParę dni temu miałam zatrucie pokarmowe z wymiotami, które trwało około 24h ale od tego czasu mam kłucie z prawej strony, które promieniuje od podbrzusza po krocze.więcej »
 • Aerobik w ciążyCiążaAerobik w ciążyJestem w 5tc (to moja pierwsza ciąża). Za ok. 3 tyg. wybieram się na pierwszą wizytę do lekarza ginekologa. Czuję się dobrze - odczuwam jedynie sporadycznie kłucia w podbrzuszu (podobne do bóli miesiączkowych)....więcej »
 • Bóle i skurcze w 34 tygodniu ciążyCiążaBóle i skurcze w 34 tygodniu ciążyOd paru dni odczuwam w tych samych godzinach wieczornych skurcze, którym towarzyszy ból i dziwne uczucie kłucia w pochwie i podbrzuszu. Wczoraj mnie tak bolało, że musiałam się położyć.więcej »
 • Bóle w dole brzuchaCiążaBóle w dole brzuchaJestem w 37 tc. Od dwóch dni odczuwam bóle w podbrzuszu, nasilające się szczególnie po lewej stronie.więcej »
 • Czy wszystko w porządku?CiążaCzy wszystko w porządku?Jestem w 17 tyg ciąży i bardzo często boli mnie brzuch. Takie kłucia raz z prawej strony a raz z lewej. Do tego kiedy się kładę dochodzi ból pleców.więcej »
 • W ciąży w HolandiiCiążaW ciąży w HolandiiNa stałe mieszkam w Holandii, tutaj mają bardzo dziwne podejście do kobiet w ciąży, jestem w 5 tygodniu wiem to z testu, który zrobiłam w domu i jak powiedziałam lekarzowi rodzinnemu (bo lekarz pierwszego kontaktu tutaj...więcej »
 • Być w ciąży w IrlandiiCiążaByć w ciąży w IrlandiiJestem w 12. tygodniu ciąży. Ostatnio zdarzyło mi się, że krwawiłam. Pojechałam do szpitala- tam czekałam około 6h żeby mnie przyjęli.więcej »
 • Bakterie w moczu w ciążyCiążaBakterie w moczu w ciążyNa początku ciąży po pierwszych wynikach wykryto bakterie w moczu. Zastosowano antybiotyk: Duomox 500 mg. Następne wyniki też okazały się złe więc zrobiono posiew moczuwięcej »
 • Wymioty w 18 tygodniuCiążaWymioty w 18 tygodniuJestem przez ostatnie 1,5 tygodnia bardzo niespokojna. Obecnie jestem w 18 tygodniu ciąży, a mdłości i wymioty minęły mi w 13 tyg. ciąży. Na święta byłam w domu i w 16 tyg. robiłam usg w Polsce wszystko było ok. Po...więcej »
 • Pierwszy raz w ciążyCiążaPierwszy raz w ciążyPrawdopodobnie jestem w 6 tygodniu ciąży. Nie wiem dokładnie, bo jeszcze nie byłam u lekarza, mam z tym problem ponieważ mieszkam w Anglii i nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Czy to bardzo niepokojące, że pobolewa mnie...więcej »
 • Anemia w ciążyCiążaAnemia w ciążyJestem w 7 miesiącu ciąży. Do niedawna czułam się naprawdę świetnie, pełna energii i praktycznie nie czułam, że jestem w ciąży ;) Teraz natomiast zaczęły garściami wypadać mi włosy i się kruszyć, pojawiły...więcej »
 • Toxoplasmoza w ciążyCiążaToxoplasmoza w ciążyJestem w 21 tygodniu ciąży. Robiłam badanie w kierunku toxoplasmozy i wyszło, że nigdy nie przechodziłam tej choroby i nie jestem odporna. Mam w domu kota, który wychodzi na zewnątrz kiedy chce, ale sypia w domu. Co mam...więcej »
 • Ból w okolicy spojenia łonowegoCiążaBól w okolicy spojenia łonowegoJestem w 35 tygodniu ciąży i od jakiegoś czasu dokucza mi dziwny rwący ból w dole brzucha, szczególnie przy zmianie pozycji. Brzuch w tym czasie staje się twardy. Odczuwam także kłujący ból w pochwie (kilka razy...więcej »
 • Kolka nerkowa w ciążyCiążaKolka nerkowa w ciążyWitam obecnie jestem w 33 tyg. ciąży. Dzisiaj zaczęło mnie strasznie boleć w dole brzucha i w prawym i w lewym boku.więcej »
 • Zobacz podobne do Kłucia w podbrzuszuwięcej podobnych
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dziecko