Amy Winehouse fot. ONS

Zamiast muzyki – narkotyki

Amy Winehouse po ostatniej bójce z mężem i przedawkowaniu narkotyków postanowiła zregenerować siły.
/ 13.09.2007 10:07
Amy Winehouse fot. ONS
Mimo wcześniejszych zapowiedzi, nie zaśpiewa 9 września na gali MTV Video Music Awards. O decyzji niepokornej gwiazdy powiadomiła jej agentka z wytwórni płytowej Universal.

Dwudziestotrzyletnia Amy odwołała również najbliższe występy ze swojej amerykańskiej trasy koncertowej. Jak twierdzi jej wytwórnia – przerwa jest konieczna, aby gwiazda powróciła do dobrego samopoczucia.
Oficjalny komunikat wytwórni został wydany niedługo po tym, jak piosenkarka nie pojawiła się na koncertach w Europie z powodu kłopotów związanych z przedawkowaniem narkotyków.

Amy i jej mąż, Blake, w ciągu ostatnich tygodni kilkakrotnie szokowali opinię publiczną swoimi narkotykowymi i pijackimi wybrykami. Kilka dni temu świat obiegły zdjęcia, na których widoczny byli Blake z pociętą twarzą i Amy cała we krwi i siniakach.

Po całym zajściu piosenkarka wydała oświadczenie, w którym przyznała, że to ona była odpowiedzialna za małżeńską bojkę, a Blake był tym dobrym, który próbował ją powstrzymać od samookaleczeń i heroiny.

SN