rosati-adamczyk.jpg fot. AKPA

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk planują ślub?

Mamy zdjęcia, które świadczą o..
Edyta Liebert / 11.12.2014 13:23
rosati-adamczyk.jpg fot. AKPA

Weronika Rosati wygląda ostatnio na bardzo pogodną. Nic więc dziwnego, że gdy pojawiła się z okazałym pierścionkiem na palcu, wzbudziła spore zamieszanie!

Aktorka i Piotr Adamczyk spotykają się od kilku miesięcy. Mówi się, że Adamczyk po ożenku z Kate Rozz, zaczął podchodzić dość sceptycznie do małżeństwa.
Również Weronikę Rosati uważa się za kobietę trudną zdobycia - znana była ze związków z dużo starszymi mężczyznami od siebie, m.in. Andrzejem Żuławskim, co potwierdzało jej indywidualność.
Czy nadszedł już czas na ustatkowanie się?

Będzie ślub?

Para chętnie pokazuje się razem i okazuje sobie czułości. Miłość kwitnie! Ostatnio można było zobaczyć Weronikę na premierze filmu "Obce ciało". Aktorka prezentowała się w czarnej sukni niezwykle kobieco. Uwagę jednak przykuł fakt znaczącego gestu pocierania serdecznego palca u dłoni..

fot.AKPA
 
Weronika Rosati pojawiła się również na konferencji marki Avon. Nie towarzyszył jej wówczas Piotr Adamczyk, ale aktorka znów prezentowała drogocenny pierścionek. Czy zaręczynowy? Aktorka nie udziela na ten temat zbyt wielu informacji.

fot. AKPA

Więcej: