Scarlett Johansson, Sean Penn fot. ONS

Scarlett Johansson i Sean Penn zamieszkali razem

Aktorka wprowadziła się do willi Seana Penna wartej prawie 4 mln dolarów!
/ 14.04.2011 10:49
Scarlett Johansson, Sean Penn fot. ONS
Po rozstaniu z byłym mężem Ryanem Reynoldsem piękna Scarlett Johansson (26) szybko znalazła pocieszenie w ramionach Seana Penna (50). Nie minęły nawet 3 miesiące, a para juz zamieszkała razem w willi aktora w Malibu.

Jak podaje magazyn "Us Weekly" Scarlett przeprowadziła się do nowego chłopaka już kilka tygodni temu. Podobno Scarlett i Sean nie chcą wychodzić z domu. Wolą spędzać czas razem i wić nowe gniazdko. Są niemalnierozłączni - razem pracują, razem gotują, azem jedzą i razem bawią się z dziećmi seana z poprzedniego małżeństwa z Robin Wright Penn.

Scarlett Johansson zaprzyjaźniła się Seanem Pennem w styczniu 2010 roku, kiedy to rozważała lot na Haiti, aby pomóc ludziom dotkniętym przez trzęsienie ziemi. Sean wtedy mieszkał na wyspie i udzielił jej kilka cennych rad odnośnie podróży i sytuacji panującej na Haiti po katastrofie. Niestety wyprawa Scarlett nie doszła do skutku. Za to znajomość ze słynnym aktorem szybko przerodziła się w miłość.

Sean i Scarlett po raz pierwszy pokazali się publicznie razem na ślubie Reese Witherspoon i Jima Totha w zeszłym miesiącu.

Czy myślicie, że Johansson i Penn stworzą udany związek?