Piotr Adamczyk fot. STUDIO 69

Piotr Adamczyk znów zakochany

U boku aktora pojawiła się nowa partnerka
/ 03.11.2011 06:23
Piotr Adamczyk fot. STUDIO 69
Przez ostatni rok dziennikarze stawiali Piotra Adamczyka (39) w niezręcznej sytuacji, zadając mu wciąż to samo pytanie: „Kiedy ślub?”. Jego związek z Anną Czartoryską wyglądał na udany, w dodatku był pierwszym, do jakiego aktor przyznał się publicznie. Jednak zamiast daty ceremonii para w maju ogłosiła rozstanie. Mówiono wtedy, że Adamczyk to typ „wiecznego chłopca”, który boi się deklaracji. Czy aby na pewno?

Niedługo po tym rozstaniu zaczęła krążyć pogłoska o nowej tajemniczej znajomości aktora. I zapewne nie wyszłaby tak szybko na jaw, gdyby nie święto Hubertusa w Gałkowie. To tam Adamczyk pojawił się po raz pierwszy w towarzystwie nowej partnerki.

„Kim ona jest?” – to pytanie zadawali sobie wszyscy. „Party” dowiedziało się, że to modelka i początkująca aktorka Kate Rozz, która mieszka we Francji. Kilka miesięcy temu pojawiła się w kreacji Macieja Zienia na festiwalu filmowym w Gdyni, bo od dawna przyjaźni się z projektantem i promuje go w paryskim świecie mody.

Kate do Paryża trafiła kilka lat temu z Białegostoku jeszcze jako Katarzyna Gwizdała. – Trudno oprzeć się jej urokowi – mówią „Party” znajomi Rozz. Piotr Adamczyk najwyraźniej już mu uległ.

(SB)