Paulina Krupińska zalando fot. ONS.pl

Paulina Krupińska w ciąży

Jak modelka skomentowała doniesienia?
Edyta Liebert / 08.05.2015 14:25
Paulina Krupińska zalando fot. ONS.pl

Prasa donosi, że Paulina Krupińska spodziewa się pierwszego dziecka. Ile w tym prawdy?

Miss Polonia jest rzekomo w... 6. miesiącu ciąży! Modelka nie pojawia się na salonach, a ostatnią imprezą, w jakiej brała udział, była marcowa  domówka znanego sklepu internetowego. Wtedy olśniła wszystkich wiosennym lookiem. Wówczas Krupińska musiałaby być już w 3. miesiącu ciąży. Ostatnio została zapytana o ślubne plany, jednak absolwentka pedagogiki jednoznacznie stwierdziła, że nie spieszy się jej do ołtarza. Od kilku lat jest w stałym związku z muzykiem, Sebastianem Karpielem-Bułecką.

Krupińska nie chce wychodzić za mąż?

ONS.pl

Krupińska w ciąży?

Rzekomo osoba z bliskiego otoczenia Krupińskiej zdradziła ukrywany przez nią sekret. Nic dziwnego, że śliczna Miss Polonia nie chwaliłaby się swoim stanem: jako wciąż panująca Miss nie ma prawa zmienić swojego stanu cywilnego, ani tym bardziej zajść w ciążę. Jak donoszą media,
25 maja odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji Paprocki & Brzozowski, podczas ktorego Krupińska występowała na wybiegu. Jej potencjalna nieobecność na pokazie duetu, z którym modelka zawsze współpracowała, może tylko podgrzać krążące plotki.

Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)