Paris Hilton fot. ONS

Paris Hilton oskarżona o posiadanie kokainy

Czy celebrytka znów trafi do więzienia?
/ 01.09.2010 17:25
Paris Hilton fot. ONS
Paris Hilton i jej chłopak Cy Waits zostali niedawno zatrzymani przez policję w Las Vegas. Powodem kontroli były unoszące się z samochodu opary dymu, prawdopodobnie marihuany. Jak się również okazało, Waits prowadził pod wpływem alkoholu. Na miejscu zdarzenia zaraz pojawił się tłum gapiów, a speszona Paris pod obstawą policjanta udała się do najbliższego hotelu. I to był błąd!

W hotelowej łazience panna Hilton chciała poprawić sobie makijaż. Niestety, kiedy sięgała po błyszczyk,  z jej torebki wypadła paczuszka z białym proszkiem! Jak się okazało, było to 8 gram kokainy. Hiltonówna zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że myślała, że to jest guma do żucia. Policjant nie dał się nabrać, i nic nie pomogły tłumaczenia, że torebka jest pożyczona od koleżanki.

Już wiadomo, że prokurator prowadzący tę sprawę, David Roger, będze się domagał aresztowania spadkobierczyni hotelarskiego imperium. Na niekorzyść Paris przemawia również fakt, że w tym roku była już dwukrotnie zatrzymywana za posiadanie narkotyków.

Adwokat Hiltonówny jest jednak dobrej myśli i liczy na sprawiedliwy wyrok sądu po zbadaniu wszystkich okoliczności i faktów dotyczących tego zatrzymania.

Wkrótce okaże się, kto ma rację, i czy Paris trafi ponownie za kratki.