Ola Kuligowska, Paulina Papierska fot. STUDIO 69

Ola Kuligowska i Paulina Papierska mają swoje pięć minut!

Finalistki „Top Model” zaczęły już podbijać salony
/ 20.12.2010 10:15
Ola Kuligowska, Paulina Papierska fot. STUDIO 69
Show miał być dla nich przepustką do lepszego świata. I tak się stało! Dziewczyny z „Top Model” już dzień po finale zadebiutowały na warszawskich salonach – zaproszono je do Zachęty na prezentację nowej ekskluzywnej marki odzieżowej La Mania.

Choć Ola Kuligowska (20) zajęła w finale drugie miejsce, ma więcej propozycji pracy, niż laureatka, Paulina Papierska (19). To Ola zrobiła już sesję do hiszpańskiego magazynu „Telva”. Za granicą fotografował ją Marcin Tyszka, i to z pewnością nie po raz ostatni.

Paulina na sukcesy w modelingu musi jeszcze poczekać. – Na pierwszym miejscu jest teraz nauka angielskiego w Londynie – mówi „Party” jej agentka. Lucyna Szymańska z agencji modelek D’vision chce, aby i inne dziewczyny z pierwszej polskiej edycji programu „Top Model” zaistniały. Jeśli nie na wybiegu, to jako prezenterki lub reporterki w programach telewizyjnych.

Propozycję od jednej ze stacji dostała już Kasia Smolińska (odpadła z programu przed finałem). Czy jesteśmy świadkami narodzin nowych celebrytek?

(SB)