Nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Wbrew ostatnim zapewnieniom Anna Guzik nie zatańczy w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami".
/ 12.03.2007 10:30
Wbrew ostatnim zapewnieniom Anna Guzik nie zatańczy w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Rzeczniczka aktorki potwierdziła tę informację.

Stacja TVN cały czas nie podała listy uczestników programu. Wiadomo jednak, że "Taniec z gwiazdami" nadal będzie prowadzić Kasia Skrzynecka z Hubertem Urbańskim, a zmagania uczestników będzie oceniać to samo co do tej pory jury. Zmieni się na pewno scenografia w studio.

"Będziemy chcieli zaskoczyć widza. Może się zdarzyć, że w jednym z odcinków wszystkie gwiazdy zatańczą wspólny taniec. Katarzyna Skrzynecka, która wraz z Hubertem Urbańskim po raz piąty poprowadzi program, uważa, że nie trzeba wprowadzać w nim poważnych zmian. Kolejnym edycjom przybywa widzów, i to nawet tych najmłodszych" - powiedział Wojciech Iwański, reżyser programu, w rozmowie z "Dziennikiem".

MK
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (17)
/12.03.2007 10:52
Maszkara
/10.02.2007 14:36
Myśle ze to dobry pomysł mi nigdy mi sie to nie znudzi!!!! Rzeczywiście pani Kasia Skrzynecka może jest ( troche) sztywniarą ale mam nadzieje ze sie poprawi;)za to pan Hubert Urbański czasami jest śmieszny jak np. jako Elvis ale czasami troche przynudza mówiac ,,to była moja ulubiona para"
/06.02.2007 23:29
Zawsze oglądałam "Taniec z gwiazdami". Lubiłam patrzeć jak aktorzy, czy też inni sławni ludzie próbuja swych sił na parkiecie, jak widać ich ciężką pracę i coraz lepsze przygotowanie do pokazów. Jednak im dłużej trwa jakiś program tym mniej mam ochote na oglądanie. Artyści przestają traktować programu jako zabawy, tylko oceniają swoje "porażki" jako osobisty dramat i tragedię. Jednym szło lepiej, drugim trochę gorzej, ale jeśli kogoś lubiłam to nie traciłam do niego sympatii tylko przez to że Czarna Mamba oceniła taniec raczej słabo. W tej chwili mysle że niewielu artystów bedzie chciało konkurować z dotychczasowymi laureatami.
POKAŻ KOMENTARZE (14)