Michelle Obama śpiewa "Single Ladies: Bayonce, Obama Carpool Karaoke fot. Screen Youtube

Michelle Obama śpiewa "Single ladies" Beyonce

Pierwsza Dama pokazała talent!
Edyta Liebert / 21.07.2016 12:46
Michelle Obama śpiewa "Single Ladies: Bayonce, Obama Carpool Karaoke fot. Screen Youtube

Michelle Obama śpiewa "Single Ladies" Beyonce w samochodzie podczas odcinka "The Late Late Show with James Corden"? Tak, to stało się naprawdę. Ale to nie koniec!

Program prowadzi słynny komik i gwiazdor telewizji James Corden, a "Carpool Karaoke" to część show. Ten odcinek przejdzie do historii!Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych wzięła udział w programie telewizyjnym. Jak pewnie wiecie, idea jest prosta komik i satyryk James Corden podwozi gwiazdy, a czasie jazdy śpiewają wspólnie piosenki. W międzyczasie dosiadają się co i rusz nowe gwiazdy albo dzieje się coś zabawnego na tyle, że odcinek wydłuża się, zaskakuje, a bohater "Carpool Karaoke" wczuwa się w rolę (Chris Martin nawet "włóczył się" i spał w hotelu z prowadzącym). Czy ktoś dosiadł się do Michelle Obamy? Musicie obejrzeć wideo!

Genialne "Carpool Karaoke" z Michelle Obamą w roli głównej

Udział brali już między innymi Adele, Jennifer Lopez (Corden wysłał z jej telefonu sms-a do Leonardo DiCaprio!), Stevie Wonder, Elton John czy Gwen Stefani. Co ciekawe, Michelle Obama ostatnio zagrała epizod w serialu"Gilmore Girls: A Year in the Life", czyli nowej odsłony "Kochanych kłopotów".

Zobacz także:

Pierwsza dama dostanie pensję?