Mary Kate Olsen fot. ONS

Mary-Kate Olsen ostro imprezuje

Aktorka w miniony weekend tańczyła w klubach i całowała się z kilkoma mężczyznami.
/ 06.06.2008 09:51
Mary Kate Olsen fot. ONS
21-letnia aktorka szokowała swoim zachowaniem w nocnym klubie Teddy's w Nowym Jorku, gdzie tańczyła kompletnie pijana.

Poinformowane źródło donosi: "Mary-Kate miała na sobie prześwitujacą zieloną sukienkę, razem z koleżanką opierały się o kolumny, potem poszły tańczyć. W pewnej chwili Mary-Kate upadła na stolik, zbiła wszystkie szklanki, które na nim stały, i wpadła na siedzących przy nim ludzi. To było szokujące."

Według świadków aktorka całowała się z kilkoma przypadkowymi mężczyznami, podczas gdy jej przyjaciele robili zdjęcia.

Niedawno Mary-Kate namiętnie całowała się również z Sir Benem Kingsley'em, który podsumował to, określając Mary-Kate jako "wolnego ducha".

OS
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/25.06.2012 18:49
ashxy - OGARNIJ SIE !! przeczytaj to co napisałaś w opinii i pomyśl troche, porażka z cb -,-
/21.06.2010 17:36
to sa plotki... a jak nawet nie to co dziewczyna napic sie nie moze... kazdy w swojim zyciu kilka razy sei uchleje... ale nie robia afere na czaly swiat zrozumnice to to jest aktorka i jak cos zrobil zawsze bede gadali
/23.06.2009 20:31
tak powinien brzemiec tytuł tego artykułu. Mary-kate strasznie mnie zaskoczyła. nie miałam pojęcia że ma aż takie poważne problemy. dawniej lubiłam obie bliżniaczki ale obecnie mary-kate jest nie do zniesienia. Ashley u mnie przyplusowała natomiast mary-kate zawiodła na całej lini. nie wiem czy kiedyś będę w stanie jeszcze ją polubic. za coś takiego powinno się siedziec.
POKAŻ KOMENTARZE (12)