Martyna Wojciechowska w ciąży fot. M. MICHALSKI / EPOKA

Martyna Wojciechowska została mamą!

Dziennikarka urodziła córeczkę! Marysia przyszła na świat 17 kwietnia.
/ 05.05.2008 11:45
Martyna Wojciechowska w ciąży fot. M. MICHALSKI / EPOKA
Córeczka Martyny Wojciechowskiej (34) i Jerzego Błaszczyka (37) urodziła się w czwartek, 17 kwietnia, o ósmej rano. Marysia jest zdrowa, po narodzinach ważyła 3300 g i mierzyła 50 cm. – Jest najpiękniejsza na świecie! Jesteśmy tacy dumni – mówi „Party” młoda mama.

Martyna jest tym bardziej szczęśliwa, że jeszcze do niedawna nie była pewna, czy w ogóle będzie mogła mieć dzieci. W wywiadzie dla „Twojego Stylu” Wojciechowska wyznała, że lekarze „nie wróżyli jej macierzyństwa”. „Rozpatruję to w kategoriach cudu”, powiedziała wtedy o swojej ciąży. Podkreślała też, że Jerzy przez cały czas bardzo ją wspierał: „Przeczytał wszystkie książki na temat ciąży, zanim ja po nie sięgnęłam”.

Martyna i Jerzy znają się od kilku lat, ale dopiero rok temu zbliżyli się do siebie. Jerzy z zawodu jest informatykiem, a z zamiłowania nurkiem. W zeszłym roku pobił rekord Polski w nurkowaniu głębinowym (zszedł pod wodę na głębokość 231 metrów). Świeżo upieczeni rodzice na jakiś czas zwolnią tempo pracy (Martyny na razie nie zobaczymy w TVN Turbo, gdzie prowadzi „Automaniaka”).

(MT) 

Więcej o sławnych mamach przeczytasz na  babyonline.pl