POLECAMY

Socha zaszalała z dekoltem, ale piorunujący efekt uzyskała, gdy się odwróciła plecami

Przyćmiła wszystkich!
Socha zaszalała z dekoltem, ale piorunujący efekt uzyskała, gdy się odwróciła plecami fot. ONS.pl

W telewizji powiew wiosny! 1 marca odbyła się oficjalna prezentacja polsatowskiej ramówki. Nie zabraknie kultowego, uwielbianego przez Polki, serialu "Przyjaciółki".


Zobacz: gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu

Na Małgorzacie Sosze wzroują się setki, jak nie tysiące Polek. Jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Na wieczór ramówkowy wybrała czerwony kombinezon polskiej marki La Mania, które bardzo eksponowały dekolt. Mało tego, Socha pochwaliła się zgrabnymi plecami. Eksponowanie tej części ciała bywa bardziej niebezpieczne, niż podkreślanie piersi czy nóg!

ONS.pl

Socha do czerwonego total looku dobrała torebkę Kotur i biżuterię Apart. wyglądała obłędnie i przyćmiła pozostałe koleżanki. To nie pierwszy raz, kiedy Socha wygląda jak gwiazda filmowa. Przypominamy, że pojawiła się jakiś czas temu na British Fashion Awards z Łukaszem Jemiołem w Londynie!

ONS.pl

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Ogólnie tak głęboki dekolt z przodu i z tyłu oraz kolor kombinezonu i szminki rzuca sie w oczy. Nie wiem czy przycmila koleżanki... z pewnością nie ma pleców odpowiednio "zrobionych" do takiego stroju.
/2 lata temu
obwisły biust i za duzo maki na twarzy , a do tego plamy , nic specjalnego , promowana na siłę
/2 lata temu
Dziwny Makijaz , ramka twarzy ciemna a po srodku jej twarzy biala plama !!!
POKAŻ KOMENTARZE (2)