Małgorzata Rozenek wkrótce po raz 3. zostanie mamą fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała chrzestnych dla swojego dziecka. Dość nietypowa decyzja...

Małgorzata Rozenek-Majdan już wkrótce zostanie mamą po raz trzeci. Gwiazda podzieliła się z fanami informacją, kto prawdopodobnie zostanie rodzicami chrzestnymi jej syna.
/ 10.03.2020 09:08
Małgorzata Rozenek wkrótce po raz 3. zostanie mamą fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kilka miesięcy temu ogłosili światu, że spodziewają się dziecka. Teraz gwiazda telewizji zdradziła, kto zostanie rodzicami chrzestnymi ich maleństwa. 

Małgorzata Rozenek-Majdan - chrzestni dla dziecka

W rozmowie z magazynem „Flesz” Rozenek-Majdan opowiedziała, co kierowało nią przy wyborze chrzestnych dla jej pozostałych dwóch synów. Tym razem kryteria były takie same. 

Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem wybór również może paść na moich rodziców— zdradziła Rozenek w wywiadzie

Prezenterka otwarcie przyznała, że dwójka jej starszych synów i ich nienarodzony jeszcze brat zostali poczęci metodą in vitro. Majdanowie skorzystali z usług warszawskiej kliniki.

Małgorzata Rozenek- Majdan - rodzina

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są małżeństwem od 2016 roku. 41-latka i 47-latek wychowują wspólnie dwóch synów z poprzedniego małżeństwa Małgorzaty.

Wiadomo jednak było, że od wielu miesięcy starali się o trzecie, wspólne dziecko. Spekulowano również na temat ewentualnej adopcji. Informację o ciąży przekazał wokalista zespołu IRA, który pogratulował małżonkom nowego członka rodziny.

Zobacz więcej newsów ze świata gwiazd: