Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska fot. ZOOM

Małgorzata Kożuchowska poprowadzi program z Karolakiem!

TVP ma dla Kożuchowskiej nowe propozycje, dzięki którym poznamy całkiem inną Małgosię
/ 15.12.2011 06:17
Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska fot. ZOOM
Małgorzata Kożuchowska (40) zostanie czwartym jurorem w „X Factorze”! Taka plotka obiegła ostatnio większość gwiazdorskich portali. Czy tak się rzeczywiście stanie?

– Małgorzata nie prowadzi żadnych rozmów ze stacją TVN – mówi „Party” rzeczniczka prasowa aktorki Gabriela Piekarniak. Dla fanów Kożuchowskiej mamy jednak dobrą wiadomość. Już 25 grudnia w telewizyjnej Dwójce pojawi się show „Między nami Polakami”, w którym znane osoby opowiadać będą o zwyczajach panujących w regionach, z których pochodzą.

Małgorzata Kożuchowska pojawi się w programie w roli prowadzącej, a jej partnerem będzie Tomasz Karolak. Czy program „Między nami…” zagości na stałe w ramówce? Jak dowiedziało się „Party”, wszystko ma zależeć od oglądalności pilotażowego odcinka. Jeśli będzie wysoka, wiosną czekają nas cykliczne spotkania z Kożuchowską w roli prezenterki.

Ale to nie koniec niespodzianek! TVP2 ma ponoć dla Małgosi kolejne propozycje, które (uwaga!) mają pokazać jej zupełnie nieznane oblicze. Już nie możemy się doczekać.

(WK)