Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska fot. ZOOM

Małgorzata Kożuchowska poprowadzi program z Karolakiem!

TVP ma dla Kożuchowskiej nowe propozycje, dzięki którym poznamy całkiem inną Małgosię
/ 15.12.2011 06:17
Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska fot. ZOOM
Małgorzata Kożuchowska (40) zostanie czwartym jurorem w „X Factorze”! Taka plotka obiegła ostatnio większość gwiazdorskich portali. Czy tak się rzeczywiście stanie?

– Małgorzata nie prowadzi żadnych rozmów ze stacją TVN – mówi „Party” rzeczniczka prasowa aktorki Gabriela Piekarniak. Dla fanów Kożuchowskiej mamy jednak dobrą wiadomość. Już 25 grudnia w telewizyjnej Dwójce pojawi się show „Między nami Polakami”, w którym znane osoby opowiadać będą o zwyczajach panujących w regionach, z których pochodzą.

Małgorzata Kożuchowska pojawi się w programie w roli prowadzącej, a jej partnerem będzie Tomasz Karolak. Czy program „Między nami…” zagości na stałe w ramówce? Jak dowiedziało się „Party”, wszystko ma zależeć od oglądalności pilotażowego odcinka. Jeśli będzie wysoka, wiosną czekają nas cykliczne spotkania z Kożuchowską w roli prezenterki.

Ale to nie koniec niespodzianek! TVP2 ma ponoć dla Małgosi kolejne propozycje, które (uwaga!) mają pokazać jej zupełnie nieznane oblicze. Już nie możemy się doczekać.

(WK)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)