Madonna szasta pieniędzmi

Piosenkarka wydała ostatnio £15.000 na zabawki dla swojego adoptowanego synka.
/ 25.10.2006 10:05
madonna1.jpg£15.000 czyli prawie 100.000 zł Madonna przeznaczyła na nowe zabawki dla swojego adoptowanego synka.

13-miesięczny David Banda otrzymał elektryczny samochód, konia na biegunach wartego £5,000, gigantyczne zabawki pluszowe oraz mnóstwo ubranek z kolekcji światowej sławy projektantów.
Piosenkarka udekorowała także pokój małego Davida ogromnymi malunkami tygrysów i lwów oraz zainstalowała w nim surround-sound system.

Jak donosi dziennik "Daily Mail": "Madonna miała niezłą zabawę, wybierając te wszystkie odjazdowe rzeczy dla Davida. Skompletowała mu całą garderobę samych designerskich ciuchów. Razem z Guyem obili łóżeczko synka bawełną i kaszmirem, i zainstalowali w nim radio, które cicho gra muzykę klasyczną".
Jedyne zastrzeżenie, jakie miała Madonna, dotyczyło tego, by nie instalować telewizora w jego pokoju. "Tak jak dwójka pozostałych dzieci, David nie będzie oglądał tych bzdur, jakie według piosenkarki emitowane są w telewizji".

Wiadomości o ostatnich zakupach Madonny zszokowały mieszkańców malawijskiej wioski, w której urodził się David. Za kwotę, jaką piosenkarka wydała na zabawki, mogła kupić 10.000 kurczaków, 500 kóz oraz 10 mułów.

Prawdziwy ojciec Davida - Yohane, który oddał synka do adopcji, ma wielką nadzieję, że Madonna również jego uratuje od biedy, w jakiej teraz żyje.

Małgosia Kosiba