Joanna Liszowska wyjechała z kraju! Uciekła?

Ma już dość krytyki po wypadku, który spowodowała?
/ 23.09.2014 16:00
Joanna Liszowska fot. ONS.pl

Przypominamy, że kilka tygodni temu Joanna Liszowska wsiadła do auta mając 1,2 promila alkoholu i w czasie jazdy spowodowała wypadek, ściągając na siebie lawinę krytyki.

Liszowska wyjechała z kraju

To nie jest dobry czas dla aktorki. Nie dość, że cały czas, z różnych stron spływają na nią gorzkie słowa odnośnie swojego bezmyślnego zachowania, to na dodatek straciła ona lukratywny kontrakt z firmą kosmetyczną. Liszowska nie wytrzymała presji i dlatego wyjechała z kraju? Reproterzy "Super Expressu" przyłapali bowiem Joannę Liszowską, jej męża, szwedzkiego biznesmena Olę Sernekego oraz dwie córeczki na warszawskim lotnisku!

"Joanna spakowała walizki i wywiozła męża Olę Serneke (43 l.) oraz córki Emmę (3 l.) i Stellę (1 r.) na nieplanowane wcześniej wakacje. Spotkaliśmy ich na warszawskim lotnisku, gdzie z pociechami i mnóstwem bagaży czekali na odprawę. W samolocie aktorka zupełnie się odprężyła, karmiąc butelką najmłodszą latorośl" - czytamy w tabloidzie. 


Joanna Liszowska
Joanna Liszowska

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/29.09.2014 02:10
A niby przed kim mialaby uciekac? Przed plotkarzami i zawiscia? Na pohybel z nimi! Udanych wakacji zycze!
/28.09.2014 15:49
Masz Joasiu rację. Wyjedż i nie wracaj-Polska to jedno wielkie BAGNO !!!!!! Aż wstyd być Polakiem;((((( Tutaj Cię ZLINCZUJA a sami co robią ????? Narkotyki , wóda , kochanki itp. Głowa do góry-będzie dobrze. Życzę powodzenia ...