Zaskakujące prawo monarchii! Księżna Meghan nie będzie decydować o swoim dziecku?

Wszystko przez stare niezaktualizowane do tej pory prawo! Kto zatem będzie prawnym opiekunem dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego? Wcale nie Harry!
Joanna Mazur / 3 miesiące temu
Książę Harry i księżna Meghan fot. ONS.pl

Okazuje się, że prawnym opiekunem dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego, które przyjdzie na świat już wiosną 2019 roku, będzie królowa Elżbieta. W tej samej sytuacji znajdują się Kate i William. Teoretycznie nie mogą decydować o trójce swoich dzieci - np. o ich edukacji, wyjazdach zagranicznych, leczeniu.

Wszystko przez prawo, które na początku XVIII wieku utworzył król Jerzy I. Król miał złe kontakty ze swoim synem, więc ustanowił prawo, które dawało mu władzę nad  wszystkimi jego wnukami i prawnukami, tak by to on mógł decydować o wszystkich elementach ich życia.

 

 

Choć od wydanego przez króla Jerzego I rozkazu minęło ponad trzysta lat, nic się nie zmieniło. Na szczęście królowa Elżbieta nie korzysta z przysługującego jej prawa i wychowanie dzieci zostawia ich rodzicom.

Jednak wiele mam, będąc na miejscu i Meghan, i Kate mogłaby się czuć zaniepokojone. Bo jaką mamy pewność, że w sytuacji konfliktowej czy różnicy zdań królowa nie skorzysta z przysługującego jej prawa?

Przeczytaj:
Meghan i Harry nie kryją szczęścia! Wzruszające słowa księżnej o ciąży
Ciążę Meghan Markle dało się zauważyć od dawna! Te stylizacje zdradzały księżną

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/miesiąc temu
ciągle te artykuły o manekinach, bez uczuć. rodzice Alfiego tez nie mogli decydować o leczeniu. Sędzia na wniosek lekarzy wydał wyrok śmierci na dwulatka. wyrok wykonano, alder hey hospital - liverpool. w tym czasie chyba ta kate urodziła i chwaliła sie dzieckiem, i krolowa miała wnuka do zdjec na rekach. w tym czasie obok torturowano Chłopca. Alfie umierał pozbawiony jedzenia, nieprawidłowo leczony, miał zagrzybione rurki aparatury medycznej nieczyszczone od miesięcy. zasikany po paszki. rodzice mieli zakaz dotykania, w sali była policja w personel medyczny miał zakaz dbania o dziecko. lekarze wystosowali wniosek do sędziego o uśmiercenie dziecka. miało to być w poniedziałek. mieli odłączyć aparaturę oddechowa, a jak by mimo to - żył i oddychał - mieli podawać zastrzyk z trucizną aż do skutku (jak dla skazancow). ALlfie przezył odłączenie od aparartu, włosi nadali mu obywatelstwo i lekarze z alder hey hospital już nie mogli zabić obywatela włoch. kilka dni nie podwali Mu jedzenia, kilkanaście godzin odmawiali wody!!!!!! Alfie zył kilka dni, oddychał sam, a tysiące ludzi na świecie pisało petycje i modliło się o życie dla dziecka. w piatek około południa ojciec oznajmił , że lekarze zgodzili sie na leczenie Chłopca. Niestety w piątek w nocy 28 kwietnia 2018r. do pokoju Alfiego weszła pielęgniarka i podała mu leki, po pół godzinie Alfie zmarł . ALfie urodził sie zdrowy, problemy zaczęły się po podaniu kilku dawek szczepionek, a po każdym szczepieniu było gorzej. Pisała o tym Jego Mama na faceboku, po pierwszej dawce pojawił sie zez, ..a teraz wszystkie wpisy usunięte - rodzice boją sie o swego drugiego synka, że lekarze im zabiją jeśli stracą zyski ze szczepień. pieniądz rządzi światem. proszę poczytać o LIverpolskim programie leczenia - ludzi po wypadkach, niepełnosprawni, starzy są faszerowani psychotropami i odłacza się im jedzenie i wode.. umierają tygodniami, z pragnienia. tak jak Alfie - dostał psychotropy bez zgody rodziców.. dziecko ziewało, uśmiechasło się, wyciągało rączki, Polska lekarka widziała Go i mowiła, że Jego stan jest lepszy, niż twierdzili lekarze ze szpitala (koniecznie chcieli Go zabić). są teorie, że robili na Nim eksperymenty, albo ze testowali szczepionki i dlatego nie pozwolili Go zabrac do innego szpitala. Kilka szpitali chciało Go leczyć, a także fundacje chciałay Alfiego ratować (np Budzik. ale lekarze z liverpolu twierdzili, że podróż pogorszy Jego sampoczucie, więc lepiej Go zabić!!!!!!!