Kayah wyda książkę kucharską fot. ONS

Książka kucharska Kayah

Zdradzi w niej tajniki swojej diety
/ 05.11.2013 09:22
Kayah wyda książkę kucharską fot. ONS

Kayah wydała właśnie swoją kolejną płytę - tym razem zabiera nas w egzotyczną muzyczną podróż po świecie z albumem "Transoriental Orchestra". Nie jest to jednak ostatnie wydawnictwo, jakie gwiazda wyda na rynku w najbliższym czasie.

Podczas niedawnej wizyty w "Dzień Dobry TVN" Kayah wyznała, że zmieniła swoją filozofię jeśli chodzi o odżywianie się i gotowanie. Wokalistka wyeliminowała ze swojej diety gluten, cukier i nabiał i odkrywa coraz to nowe sposoby na zdrowe odżywianie. Zafascynowało ją to na tyle, że jak zdradziła, jest w trakcie przygotowywania autorskiej książki kucharskiej, nad którą pracuje razem z przyjaciółką.

Mam nową filozofię jeżeli chodzi o gotowanie. Zero glutenu, zero cukru, zero nabiału. Chleb się nauczyłam robić. Jem ziarna, kaszę, warzywa, owoce umiarkowanie, bo zawierają dużo cukru. Mam problemy z tarczycą. Doprowadziłam do pewnych braków w organizmie źle się odżywiając - wyznała w "Dzień Dobry TVN".


Piosenkarka dołącza tym samym do grona gwiazd, które będą trudzić się zachęcaniem do zdrowej żywności. Kupicie jej książkę?

Tagi: Kayah