Małgorzata Kożuchowska, Christian Louboutin fot. AKPA

Kożuchowska: In vitro to wymuszanie na naturze

Krytyczna opinia aktorki
/ 16.06.2013 02:38
Małgorzata Kożuchowska, Christian Louboutin fot. AKPA

Temat in vitro coraz częściej jest poruszany na forum. W dyskusji na temat sztucznego zapłodnienia udział biorą osoby duchowne i politycy, którzy mają skrajnie odmienne zdanie na temat kontrowersji związanych wokół tej metody. Wśród gwiazd główną przewodniczką tematu jest Małgorzata Rozenek, która urodziła już dwóch synów za sprawą in vitro.

Teraz na ten temat wypowiedziała się znana ze skrajnie prawicowych poglądów Małgorzata Kożuchowska. 42-letnia aktorka dość ostro skomentowała temat in vitro i zapewniła, że sama nie planuje w ten sposób zajść w ciążę, bo to "wymuszanie na naturze". Dodajmy, że gwiazda "Rodzinki.pl" chociaż jest w związku małżeńskim od 4 lat, nadal nie ma dziecka.
 

Nie mam poczucia, że jeżeli nie urodzę dziecka, zmarnuję życie. Nie leczę się i nie mam ochoty na In vitro – cytuje ją "Życie na gorąco". Niczego nie będę wymuszać na naturze, bez względu na to, czy jestem za In vitro, czy przeciw. Jeśli pojawi się dziecko, będziemy szczęśliwi. Natomiast na pewno nie cierpię z powodu tego, że nie mamy dzieci.Popieracie jej zdanie?