Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski fot. Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska w kaloszach za 300 zł

Anna Lewandowska kupiła córeczce kalosze marki Hunter. Za taki model dla dziecka trzeba zapłacić około 270 złotych! Wydałybyście tyle na kalosze dla dziecka?
Joanna Mazur / 20.10.2018 12:17
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski fot. Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska to prawdziwa fashionistka. Za jej stylizacjami stoi oczywiście jej mama. Anna Lewandowska stylizuje córkę i pokazuje to na Instagramie. Inne mamy oczywiście inspirują się wyborami znanej trenerki.

Tym razem niektórym jednak ręka zadrży zanim wydadzą na kalosze dla dziecka kwotę za którą można kupić skórzane kozaki, a w Biedronce nawet dwie pary.


fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Za kaloszki Klary marki Hunter trzeba zapłacić bowiem ok. 270 zł. Biorąc pod uwagę, że za rok dziecko z nich wyrośnie można uznać to za lekką przesadę? Ale... kto bogatemu zabroni!

Kupiłybyście dziecku kaloszki w takiej cenie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klara Lewandowska Fanpage (@klara.lewandowska)

 

Czytaj także:
„Gdyby nie Robert...”. Skrajne reakcje internautów na sukces Anny Lewandowskiej
Anna Lewandowska eksperymentuje z włosami! Fani zachwyceni!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (38)
/31.12.2018 11:42
A czy gdyby to były dziecięce botki na zimę, to byłyby tańsze? - porzadne buciki kosztują tyle i więcej. To, że dziecko wyrośnie z nich za rok nie oznacza, że ma chodzić w byle czym - wręcz przeciwnie, rosnące i kształtujące się stopy dziecka wymagają lepszych butów, niż stopy dorosłego. Mam tylko nadzieję, że te konkretne kaloszki mają odpowiednio ukształtowane wnętrze... A poza tym - na pewno zostaną odłożone dla drugiego dziecka. Wtedy cena jest podzielona przez dwa :-)
/14.12.2018 17:39
240 zł za buty dla dziecka to normalna cena, a że dziecko szybko rośnie więc wiadome że to na sezon. Także wcale nie przepłaciła. Bez rewelacji. Żeby to było 2400 zł. To rozumiem. Nie ma tu nic nadzwyczajnego.
/08.12.2018 22:08
@Mecenaso Oczywiście ze masz. Nie dziesięć lecz razy sto.
POKAŻ KOMENTARZE (35)