Kinga Rusin promuje swoją książkę "Co z tym życiem?"

Autorka pojawiła się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i pełna uśmiechu dumnie prezentowała swoje literackie dzieło!
/ 27.10.2010 07:08
Wczoraj w Warszawie Kinga Rusin promowała swoje dzieło, o którym już od dawna było głośno w mediach. Razem ze współautorką i psychoterapeutką Małgorzatą Ohme, uśmiechały się i dumnie pozowały z okładką swojej książki.
Od pewnego czasu zastanawiano się, czy głównym bohaterem dzieła będzie Tomasz Lis, były mąż Rusin. Kinga, opowiadając wcześniej o swojej książce w mediach, niejednokrotnie wspominała, że potraktowała ją jako rodzaj swoistej psychoterapii.
Nic dziwnego, że autorka potrzebowała terapii, skoro mąż krótko po rozstaniu z nią związał się z najlepszą przyjaciółką Kingi – Hanną Smoktunowicz.
Dlaczego się kochamy, a potem tak łatwo nienawidzimy? Dlaczego boimy się wyjść z niechcianych związków? Dlaczego tak trudno jest zacząć życie od nowa? Co z tym życiem? – czytamy w opisie promującym książkę.
Pierwszymi kupującymi będą zapewne były mąż i była najlepsza przyjaciółka, aby się dowiedzieć, co tam Kinga o nich „nawypisywała”…