Kasia Figura fot. Akpa

Katarzyna Figura mieszka w Trójmieście

Aktorka przeprowadziła się na stałe do Gdyni i zaczyna wszystko od nowa
/ 23.09.2013 12:55
Kasia Figura fot. Akpa

Jest to początek mojego nowego życia”, powiedziała niedawno Katarzyna Figura (51), potwierdzając to, że właśnie przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni. Wszystko zajęło jej zaledwie dwa miesiące! „Moje córeczki poszły do amerykańskiej szkoły podstawowej. Znalazłam bardzo ciekawą nieruchomość.

Plaża, Gdynia-Orłowo, klify… Zupełnie wyjątkowe miejsce, jestem zachwycona”, cieszyła się. Skąd pomysł na przeprowadzkę? – Kasia zawsze chciała mieszkać nad morzem. W lecie była z córkami na festiwalu Orange Kino Letnie i Kaszmir, zachwycona Wybrzeżem, spytała, czy nie mogłyby tu zamieszkać. To był impuls. Kasia uznała, że w Warszawie nic jej przecież nie trzyma – opowiada znajoma Figury.

Aktorka będzie przyjeżdżać do stolicy na rozprawy rozwodowe oraz na spektakle „Kalina” w Teatrze Polonia. Dowiedzieliśmy się, że prowadzi rozmowy z Teatrem Wybrzeże. Spróbuje też swoich sił jako felietonistka. „W jednym z magazynów będę redagować rubrykę »Kobieta z klasą« o sztuce życia”, zapowiada. Aktorka chyba w końcu wie, jak chce żyć.