Jolanta Kwaśniewska fot. AKPA

Jolanta Kwaśniewska w "Pytaniu na śniadanie" będzie uczyć o seksie

Była prezydentowa znalazła w sobie nowe powołanie
/ 05.11.2013 13:28
Jolanta Kwaśniewska fot. AKPA

Jolanta Kwaśniewska zasłynęła w mediach z tego, że próbowała Polaków uczyć dobrych manier i etykiety. Niedawno była prezydentowa dostała swój kącik w "Pytaniu na śniadanie", który poświęcony jest problemom ludzi w podeszłym wieku. Znalazły się w nim już porady m.in. jak dożyć stu lat, być aktywnym i nie popadać w rutynę czy prowadzić zdrowy styl życia.

Niedługo Kwaśniewska zaskoczy nas swoim nowym, nieznanym obliczem. Postanowiła poruszyć w swoim programie problem seksu osób po pięćdziesiątym roku życia.
 

- Będziemy mówili na temat seksu osób starych. Bo to jest pewne tabu, jak gdybyśmy przestawali wtedy funkcjonować... Gdzie jest ta cezura? Jak mamy 40, 50 lat, to mamy kłaść się do trumny i czekać na zgon? – powiedziała była prezydentowa w rozmowie z serwisem Natemat.pl


Kwaśniewska wyznała również, że w telewizyjnym studiu zdradzi triki urozmaicające łóżkowe życie oraz przyniesie kilka zabawek.
 

- Jeden z programów, który będę miała w telewizji śniadaniowej będzie dotyczył gadżetów, które mogłyby być bardzo pomocne dla osób starszych.


Myślicie, że Jolanta Kwaśniewska sprawdzi się w roli doradczy od spraw seksu?